Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/férfiak! Volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak! Volt olyan szakasz az életetekben, amikor tényleg nem akartatok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy egy kívül-belül jó férfit/nőt is visszautasítottatok (volna), mert pont olyan élethelyzetben voltatok. Ha volt már ilyen, akkor miért?
2020. szept. 20. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Kiléptem egy régóta szar kapcsolatból. Utána fellélegeztem. Megőrültem volna, ha utána is kapcsolatba kellett volna lennem.
2020. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, jelenleg is ebben vagyok. Nemrég ért véget egy 7 éves párkapcsolatom (én vetettem véget neki) és olyan brutál jó végre egyedül lenni, senki se szól bele a dolgaimba, senkihez nem kell alkalmazkodni stb.

Többen bepróbálkoztak már, de mindenkit kikosaraztam, olyan jó most szabadnak lenni (nem, szexkapcsolatom sem lett).

2020. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2020. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy nem akartam, de akkor nem is ismerkedtem senkivel, igy nem volt lehetoseg ra, hogy olyat utasitsak el, akirol tudtam, hogy minden teren tokeletes lehetne. (Maximum a kulsejuket lattam, de belsore nem ismertem meg senkit elegge.)
2020. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 éves kapcsolat után én is nagyon élveztem, hogy egyedül élek, de kifejezetten akartam egy igazán jó kapcsolatot.
2020. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt.

Sok meló, gyerek.

2020. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én mostanában vagyok úgy, hogy az egyedüllétre vágyok nagyon. A baj csak az, hogy mindez a problémamentes házasságom közepén. Legszívesebben elvonulnék a világtól, egyedül élnék, nem mennék sehova, maximum otthonról tartanám a kapcsolatot ha valakivel nagyon beszélnem kel. Remélem lassan véget ér már ez a befelefordulós időszakom, mert nem túl házasságkompatibilis. Az okát nem tudom.
2020. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Lelkileg nem esett jól az emberek közelsége és hatalmas energia és tudatos erőfeszítés volt fenntartani a meglévő kapcsolataimat is a családommal, barátaimmal. Elég konzekvens szoktam lenni az ilyesmiben, nálam nincs olyan, hogy egy ilyen helyzetben közeledek valakihez, nem kellett magyaráznom soha, hogy nem akarok kapcsolatot. Sok ember viszont idiótán, kétértelműen viselkedik. Szerintem ők csak kihátrálásnak, felelősséghárításnak használják ezt a nem akarok kapcsolatot dumát. Sok ilyen emberrel találkoztam. Na, ők csak veled nem akarnak kapcsolatot. Cserébe remélik, hogy az ölükbe hullik valami
2020. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat lezárását követően sokszor érzi ezt az ember. Még nem áll készen egy új kapcsolatra. Idővel viszont rájön, hogy jobb megosztani a mindennapokat, kötődni valakihez - ha nem is egyből összeköltözős verzióban, de valamilyen szintű kapcsolatban igen.
2020. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolataim alatt többször is volt, hogy nem akartam a kapcsolatot.


Aztán volt egy páréves , katasztrófa amiből kiléptem ahogy alkalmam lett elköltözni, akkor szerettem újra szingli maradni juhéjj

2020. szept. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!