Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során hazudtál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hazudtál már olyan foglalkozást magadnak ami után tudtad, hogy az ellenszenves másik fél sarkon fordul és békénhagy? Így nem kellett kínosan a tudtára adni, hogy nem szimpatikus.

Figyelt kérdés
Például mérnök vagy de azt mondod takarítasz egy gyárban.
2020. szept. 29. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségem sugàrzó vonzereje a legaljább munkákon is átragyogna, így teljesen felesleges vetítenem... 😀
2020. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem tehetem meg. Minden megnyilvánulásomból sugárzik, hogy értelmiségi vagyok.
2020. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy ilyen beszélgetásem egy lánnyal:

- Te ugye fizikai munkát végzel?

- Igen.

- Mit?

- Programozó vagyok.


Szabadidőmben sokat mozgok a szabadban, ezért a sportos külsőm és a nem hófehér bőröm megtévesztette.

2020. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem sokkal megterhelőbb és fárasztóbb a játszmázás és a hazudozás, mint az őszinteség. Ezeket a szituációkat alapból nem élem meg kínosnak, de azt se ha engem utasítanak el, nem tetszhet mindenki mindenkinek.
2020. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!