Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy állandóan odaköszönnek nekem vad idegen csajok, meg ha csoportban vannak és elmegyek melletük elkezdenek susmorogni meg viháncolni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem azért mert bejövök mekik mert ahhoz aki bejön nekik biztos nem mernek odaszolni? Vagy tévedek?
2010. aug. 7. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mutii képet

17.l

2010. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Biztos tudnék róla :D De ha még ettől is lenne akkor sem állandó jelleggel lennék rajta. De ez állandó jellegű


Ha haverokkal vagyok mi is megnézzük a csajokat, még lehet be is szólunk nekik, de pasiktól ez természetes, de csajoktól? És ettől kicsit hülyén érzem magam.

Persze azt sem mondom, hogy kivétel nélkúl minden csaj így reagál rám, de az átlagnál úgy érzem többen.

Kihasználni a helyzetet nem akarom, mert nincs értelme.

2010. aug. 7. 18:17
 13/21 anonim ***** válasza:
képet!
2010. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A képemen sem lenne semmi különleges nem teszem ki a netre ettől függetlenül :D
2010. aug. 7. 18:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Bejössz nekik, szólicsd le őket :) De előtte szemezzetek :D
2010. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem szólítom, szerintem a legtöbbnek a beszélgetéshez sem lenne meg az értelmi szintje, ha meg csajozásról van szó én csak olyan csajokkal vagyok hajlandó ismerkedni, aki benne van a baráti körünkbe, tehát értsd úgy hogy egy haverom bemutatja mert ismeri valahonnan vagy rokona vagy hasonló.... Utcán strihelő csajokhoz biztos nem megyek oda... De lehet most valaki kicsit konzervatívnak gondol emiatt..
2010. aug. 7. 18:28
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyszer egy roma csaj meg akart csókolni már majdnem belementem, de szerencsére rájöttem hogy mivvan ha a testvérei ki akarnak zsebelni. Lehet sokat veszítettem de nem annyit, mintha kirabolnak vagy valami...
2010. aug. 7. 18:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl szűk gatyát hordasz.
2010. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem lóg ki a bré?
2010. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
DE :D Ez egyszer már tényleg előfordult a suliban. Akkor tényleg sokan bámultak. Még a férfiak is XD
2010. aug. 7. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!