Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők ugyanúgy kívánják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők ugyanúgy kívánják a szexet mint a férfiak, miért játsza a többség az elérhetetlent?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 21:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
73%

Régóta szingli nő vagyok, évek óta nem voltam férfival, mert nem találkozom számomra megfelelővel de ettől függetlenül nagyon is kívánom a szexet és ezt az igényemet maszturbálással ki tudom elégíteni. Eszembe se jut, hogy akármelyik fiúkával lefeküdjek csak mert hiányzik. Mellesleg férfiban is ismerek hasonlót, khm, a normálisak.

Ne magadon kívül keresd azt amit magadnak is megadhatsz.

2020. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
10%
Azért nyúlsz magadhoz, mert a pénzes férfire vágysz tudat alatt, ami nincs. Aztán akkor inkább jobb, sunyiba , titokba egyedül maszturbálni.
2020. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
79%

#22

Jesszus, honnan veszed, hogy én pénzesre vágyom?

2020. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
15%
22: Megnyugtatja. Mint téged a tudat, hogy ilyen zöldségekben hiszel, amit leírtál.
2020. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
5%
Ez így van, ti nők mind pénzéhesek és pszichésen problémásak vagytok, azért vagytok egyedül. Teli rosszindulattal.
2020. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
A pszichés probléma a "ti nők" szintű általánosításokkal van. Tudom, don't feed the troll, de azért válaszoltam. (és csak hogy tiszta legyen: Nem vagyok nő)
2020. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha könnyen adom magam akkor jön valami géniusz a "lakatos-kulcsos" hasonlattal, amivel nem csak a saját egóját boostolja, hanem megmagyarázza miért nem vesz emberszámba ha kacér vagyok, kívánom a férfiakat és nem akarok játszmázni.

De az elmondható hogy ha szerelmes vagyok akkor csak a szerelmem tárgyával akarok lenni, és szerintem normál állapotomban sem vagyok annyira kiéhezve mint a férfiak átlagosan (nem negatív értelemben írom).

Meg az is tény hogy nem mindenkivel akarok lenni akkor sem amikor kívánom a szexet.

Mondjuk az a véleményem hogy szerintem egy normális világban mindenki akkor szexelhetne amikor neki kényelmes és nem gyakorolnánk nyomást ilyen hülye dogmákkal mindenkire (pl. Nyomorék aki x időn belül nem dönt meg egy csajt, k*rva aki az 1. randin adja magát).

2020. okt. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem ugyanúgy kívánjuk. Nekem pl a fogamzásgátló kinyirta a libidom....
2020. okt. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem kívánjuk ugyanúgy. Több kapcsolatom is azért ment tönkre, mert a férfi nem kívánta annyit, mint én. Amúgy a legtöbben azért "titkolják" a vágyaikat, mert még a saját nőtársaink is beszólnak. Én elég direkt vagyok, én vállalom az érzéseimet és nekem nem kell szerelem a szexhez, ne tudd meg, hányan szóltak már be ezért, és próbálták magyarázni, hogy egy "igazi nő" nem így viselkedik. Hát bocs, én kielégült vagyok, ők meg "igazi nők", na melyikünknek jobb? :D Na de mindegy, szóval elég kevés pasival találkoztam, aki tudta hozni az általam elvárt szintet (ezen kevesek egyike a férjem, akihez hűséges vagyok, mielőtt még bárki kitalálná, hogy az itt leírtak egyenértékűek a megbízhatatlansággal- mert amúgy nőknél ez is egyértelmű, hogy aki szereti a szexet, az biztos hűtlen és nem való kapcsolatra).
2020. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy nő sokat szexel, akkor a férfiak szerint, ő egy "büdös k*rva".


Ha egy nő keveset szexel, akkor a férfiak szerint, ő egy "szűzk*rva".


Netek soha semmi nem jó.

2020. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!