Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valamiért direkt nem néztetek rá egy csajra, aki tetszett nektek, és kerültétek a szemetekkel? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mindig sokat néztek rá?
2020. okt. 10. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, rengetegen csinálják, azért, mert zavarban vannak.
2020. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
A mai fiatalok nagyja ilyen. Mondom én, megijednek a szemkontaktustól is. Hát, szomorú.
2020. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És akár egész nap ezt csinalja, akkor lehet inkább érdeklődés hiánya is, nem?

Amit megfigyeltem, hogy volt rá példa hogy csak maga elé nézett amíg előttem sétált, aztán csak utána nézett rám vissza.

2020. okt. 10. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Régebben volt. Egy lányt amikor megláttam, nagyon felizgatott mindig. Szabályszerüen mindig merevedésem lett. Ha télikabátban voltam, rá mertem nézni, de ha nem????
2020. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bármi előfordulhat, ha soha nem néz rád, akkor nem érdekled. Lehet, csak azt nézte ki jön mögötte minden érdeklődés nélkül. Ne reménykedj, a legtöbb, amit tenni tudsz, hogy rámosolyogsz ilyenkor.

Ha nagyon tökös vagy, akkor szólítsd meg, hátha történik valami.

2020. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valtozo. Sokszor úgy érzem h nem érdklem, de volt arra is példa sokszor hogy pl megnézett magának feltunoen.
2020. okt. 10. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha néha ilyen, néha olyan, akkor szerintem az azt jelenti, hogy érdekled, csak nem tudja, mit csináljon és nem biztos abban, hogy te mit érzel.
2020. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6# az teljesen normális. Néha úgy néha más...


Lehet tapasztalatlan, nem volt még barátnője. Nem tudja, hogy mit csináljon... Zavarban van, ha rá nézel, stb.

2020. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt mar tobb noje is, es nehezen kepzelem el hogy zavarban van, nem tunik olyan tipusnak.
2020. okt. 10. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz a haverjának és azért nem mozdul rád.
2020. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!