Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az , hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az , hogy mindig csak a szüzek hisztiznek? Miért hiszi azt az akinek kapcsolata van , hogy ő szerencsés emiatt? Nem akarok senkinek rosszat, de nem látjátok ,hogy aminek kezdete van annak vége is? Elég pesszimista lehetek így kívülről.

Figyelt kérdés
Hiába várjátok ,hogy örökéletű lesz a kapcsolat. Nem tudom miért vagyok ilyen negatív , de én ebben hiszek.
2020. okt. 11. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas igazságot írtál. Holnap a farkamra varratom.
2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, szerencsés. Én nem vagyok szűz volt kapcsolatom nem is egy, de én is így gondolom. Szerencsés akinek van normális kapcsolata, persze ebbe nem tartoznak bele a kényszer, és látszat kapcsolatok, amik manapság a kapcsolatok túlnyomó részét alkotják...
2020. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1es erre nem is tudom mit írjak, megvagyok hatva.

2es valójaban én se azt akartam kifejezni , hogy rossz egy kapcsolat van jó kapcsolat is , de a magany is lehet jó és ezt nem látom elégszer kihangsúllyozni

2020. okt. 11. 12:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem a magány hanem , ha egyedül van az ember
2020. okt. 11. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szűz, de lényegében mindig egyedülálló voltam. Jövőre töltöm a 30-at, gyakorlatilag eltelt így a fiatalságom, a legértékesebb éveim. "Hisztizek", igen, mert nem ezt szerettem volna. Én is szerettem volna sokat és jókat szexelni olyan férfiakkal, akikkel kölcsönös a vonzalom, szerettem volna megtalálni a hozzám illő, "nekem való" párt, és nem mindig, mindig, de mindig csak a pálya széléről nézni keserűen a többiek játékát... Most már mindegy, pótlék gyanánt lett 2 kutyám, de ez a frusztráció örökre megmarad akkor is. (Nyilván én sem a 2-es által említett kapcsolatokat irigylem, szerintem semelyik "hisztiző" sem.)
2020. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 ös hadd cáfoljam meg azt , hogy ezeket tartod a legértékesebb éveidnek én 27 vagyok és az eddigi huszas éveim ótvarok voltak ennél már csak jobb lehet :D amúgy meg engedd el, hogy te csak nézed hogy mások játszanak, ha nem engednek játszani akkor hagyd ott a csapatot és kezdj el foci helyett mondjuk kosarazni tehát szarj rá ne hagyd , hogy elrontsák a kedved nem mindenkinek ugyanazt adja az élet. De valamit mindenkinek ad.
2020. okt. 11. 12:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a szex körül forog az élet hanem akkorül forog amit te a fókusznak behelyezel
2020. okt. 11. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne várhatnám, és törekedhetnék arra, hogy sírig tartson a kapcsolatom?
2020. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sírig tarthat
2020. okt. 11. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nekem is ótvarok voltak a 20-as éveim, de épp ez az, hogy nem ilyennek kellett volna lenniük. Azt is megértem, ha vannak, akiknek nem ezen a témán van a fókusz (ettől még nekik is összejön...), nekem viszont igen. Adhat más valamit az élet, ha nem kell, nem az kell... Tudom, nem így kell hozzáállni, ez nem helyes, blablabla, de ez van.
2020. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!