Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ilyen helyzetben távolabbi nem túl szoros haver exével összejönnétek ha úgy éreznétek lehetne az igazi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A párom elhagyott egy másik nőért.

Van egy távolabbi haverja vagyis nem olyan szoros a kapcsolat, ritkán bulikra futottak össze, volt munkatársa.

De azért így "haverok" néha chatelnek de ennyi a szintentartás.

Elég hosszú volt a kapcsolatom az exemmel, 4 év de akárhányszor ezzel a pasival találkoztam mindig vonzónak találtam, de sose szemeztem vagy flörtöltem vele hisz ott volt a párom de mindig ahogy rám nézett olyan tisztelettel tette, kedves volt és udvarias velem és éreztem hogy úgy néz rám, hogy ha nem lenne a párom a dologban akkor kezdeményezne nálam.

Valamiért egy megérzés de úgy hogy komolyból kezdeményezne és hasonló belső sugallatom nekem is volt vele kapcsolatban, hogy olyan "igazi érzés", hogy na egy ilyen férfit még férjnek is el tudnék képzelni(nyilván nem a párom mellett lettek ilyen mély gondolataim de roppant szimpatikus volt már akkor is).


Tudom hogy házi nyúlra nem lövünk, de ez távolabbi nyúl..:D

mivel kiderült hogy a párom egy másik nőért hagyott el(amit szemtől szembe nem volt képes közölni), úgy érzem ez nem lenne etikátlan dolog, habár érdekes a szakításkor megjegyezte hogy neki rosszul esne ha haverjával jönnék össze.


A srácnak nemsokára a szülinapja lesz és gondoltam ráírok és elmondom hogy hogy érzek vele kapcsolatban(vagyis nem egyből, indítenék kis beszélgetést).

Azt tudom hogy már nagyon keresi az igazit, folyton kudarcai voltak a kapcsolataiban és van egy olyan megérzésem, hogy mi jók lehetnénk.. tudom hogy alig ismerem de ilyen belső megérzés. Csak félek- srácok ha pl. ilyen szituban tudnátok hogy igazi lehetne ez a nő meg tetszene, és távolabbi haverról van szó akkor is taszító lenne a dolog, a haverral szembeni tisztelet végett? Vagy taszító lenne pl. úgy lefeküdni, kezdeni a nővel hogy előtte a haverral volt együtt?

(nyilván távolabbi haverról beszélünk, de mégis)..

Van esély rá ha a srác elgondolkodik a dolgon hogy ez nem zavarná? Mert tényleg éreztem a kölcsönös vonzást és szimpátiát és mindketten komoly kapcsolatos emberek vagyunk


26L, a srác 32F



2020. okt. 14. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
csak félek mivan ha azt gondolja és az exemmel akarok kicseszni h fájdalmat okozzak az exnek, hogy az egóját sértem ezzel hogy a haverral kezdek ki, de ez nem igaz, hónapok óta ez a srác jár a fejemben és ha még tudja is a szakítást gondolom elvből nem is írna rám az exem tekintetében plusz szerintem ő biztos nem tudja hogy nekem ő tetszene ezért kéne diszkréten bevallanom szerintem nekem és kivételesen nekem kezdeményeznem..mit gondoltok?
2020. okt. 14. 21:12
 2/5 A kérdező kommentje:
meg pl. mennyire lehet taszító az egyik távolabbi jó haverod v cimborád exével lefeküdni.
2020. okt. 14. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen össze, ha ilyen ismerős exe lenne.

Nincs vesztenivalód.

31/f

2020. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem nők véleményét kérted, de ha a pasid dobott, ráadásul egy másik nőért, nyugodtan kezdhetsz az ismerősével. Nincs abban semmi, nem családtagjáról, vagy közelijéről van szó, hogy kellemetlen legyen...
2020. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak ha nagyobb a dákoja !
2020. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!