Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, szerintetek is el van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek is el van férfiasodva a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt tapasztalom, ahogy telnek az évek, hogy a többség iszonyú férfias lett, de olyan szinten, hogy nekem kényelmetlen.


Az állandó káromkodás, napi 1 doboz cigi, mások lehúzása és kihasználása, az alkoholizmus és bulika, és a cseréljük a szexpartnert, mint a zoknit hozzáállás, vagy az egyből le kell cserélni a pasit XY indokkal, mert van hatvan másik.


Ismerkedéskor egy csomó nő (a kevésbé szépek is) konkrétan dicsekszik, hogy mennyi pasival randizik, dug stb és hogy még én is beférek a sorban. Vagy elkezdi osztályozni a pasikat csak a külső alapján. Ezt az önbizalomhiányos srácok csinálják és sorolhatnám még.


Egyre kevésbé látom értelmét keresni, vagy azt, hogy van még egy normális, akivel hosszabb távra lehet tervezni.



2020. okt. 15. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen messze vagyok a férfias jelenségtől, de kétlem, hogy egy férfi csak azért többet megengedhet magának, mert farka van.
2020. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak meg elnőiesednek. A két nem közelít egymáshoz viselkedésben.

Egyik kutya, másik eb.

2020. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, srácokat kérdeztem
2020. okt. 15. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem 27f
2020. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Újra leírom, mert látom törölve lett.

2-es vagyok és 23 éves férfi :)

2020. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

el vannak férfiasodva a nők, azaz:

káromkodik, cigizik, iszik, mindig mással dug, mindenkit kihazsnál...

gyönyörű jellemzést adtál a férfiakról amikor a nőket férfiasnak jellemezeted, pontosan iylenek is vagytok. Miért is kéne ilyen pasik mellett nőnek lennünk, nőként viselkednünk? pontosan azt érdemlitek, amit nyújtottok...

2020. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
és azt még hozzátenném, hogy a nők mindig is úgy voltak szocializálva, hogy a férfiakhoz igazodjanak, alkalmazkodjanak. A mai nők nem mások mint a mai férfiak termékei. Azoké, akik nem akarnak családot, nem akarnak felelősséget, akik mindenféle jöttment szeretőkért hajítják el a 40-50-60 éves asszonyokat és a gyerekeiket...A nők semmi mást nem tesznek, mint igazodnak az új világrendhez, amiben a férfiak már rég nem azok az idilli családapák és férjek, akik egykor voltak vagy legalább törekedtek rá...
2020. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, srácok válasza érdekel. Köszi.
2020. okt. 15. 13:24
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Ez a kislányokra igaz részben, én a nőket részesítem előnyben, 44 éves vagyok, 30 alatti nővel elvből sem kezdek.

Úgy vettem észre, 30 alatti lányok, még rengeteget változnak, kiélik magukat, ami nagyon szuper, hisz így nincs hiányérzetük később, amikor felbukkan az igazi, a másik sokkal jobban tudják mire vágynak, kialakul a tényleges NŐ. Ez pedig mind idő. Ezért nem kell lenézni őket, majd megérnek.

(Elnézést kérek, az esetleges bántó sorokért, a 30 alatti hölgy olvasóktól.)

2020. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!