Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta voltak érzemei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta voltak érzemei?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat véget ért, majd közölte, hogy amúgy vannak érzései, de nem szerelmes. Akkor milyen érzelmekre gondol itt??
2020. okt. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Semmit sem lehet tudni, ha nem vagy őszinte. Csak az adhat alapot a biztos jövőre, ha vállalod önmagad.


Na, ezen a vonalon tudni fogod a választ. :)

2020. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre leginkább csak egy ember tudja a választ az pedig az a személy akivel ilyen kapcsolatban voltál.
2020. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lehet, szereti a társaságodat, kedvel, ragaszkodás, féltés stb.
2020. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszokott.
2020. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak érzéseim egy korábbi szexpartnerem iránt, de nem vagyok belé szerelmes. Ha lehetőségem lenne, hogy együtt legyünk, akkor is nemet mondanék.

Kedvelem a társaságát, jól érzem magam vele, jó barátok lettünk és kötődöm hozzá. Viszont mint társat nem tudom elképzelni, valami nem klappol, szerelmes se tudok lenni csak úgy, hiába kedvelem nagyon.

2020. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg sajnalja hogy nincs több szex
2020. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok mint az 5-ös.
2020. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!