Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ki volt a leggyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki volt a leggyönyörűbb nő, akit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

Itt akár ismerősre, akár egy utcán látott idegenre gondolok, nem híres emberekre. Miért találtad vonzónak, mi tetszett rajta, hogy nézett ki? Kialakult-e valami vagy csak futólag láttad? Igaz-e, hogy a kisugárzás nagyon is számít?

Kort is írjatok!



2020. okt. 16. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy egyetemi csoporttársam: alacsony, vékony, de nőies alak, gyönyörű sötét hosszú haj, kedves arc. Igen, nagyon sokat számít a kisugárzás is. Önmagában nem elég a külső. Ez a lány olyan aranyos személyiségű volt, félénkebb, kedves típus, pont az esetem.
2020. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Még kepfeltoltes.hu oldalon találtam rá a képére a lánynak. Van vagy 14 éves azon a képen, azóta pár év eltelt. Mintha rajzolták volna úgy néz ki. Mint egy angyal. Bárcsak egyszer véletlen összefutnék vele az életben. Kíváncsi vagyok, most hogy néz ki. F
2020. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem tartok számon rangsort
2020. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Munkatársnők, pár volt ilyen. Volt egy munkahelyem, rengeteg nő, lány dolgozott ott.

Érdekes, hogy akik pozitív kisugárzásúak voltak, vidámak, jólelkűek, azok voltak a legszebbek.

Még érdekesebb, hogy volt még pár szép nő, de ők eléggé mogorvák, szrkeverőek, rosszindulatúak voltak, na mára ez a külsejükön is nagyon meglátszik.

2020. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány, aki valahogy első látásra letaglózott. Egy buliban beszéltünk csak, de előtte és utána is láttam. A bulin eléggé bepiáltam és el is felejtettem, hogy mi bizony beszéltünk. Utána meg, nem mertem leszólítani.

Azóta elköltözött máshova, de valószínűleg semmi esélyem nem lett volna nála. Tényleg gyönyörű volt és különleges arcú. Jellegzetessége volt az is, hogy a 2 első foga között volt egy kis rés.

28F

2020. okt. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A feleségem. Kialakult valami, mert feleségül vettem.:) Külsőleg is szép, csinos volt, de az igazi szépség tényleg belülről jön. Sajnos meghalt pár éve fiatalon, és azóta sem találtam olyat aki a helyébe léphetne. Külsőleg vannak szép nők, de a stílusuk...pff.
2020. okt. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Brooke Shields a Kék Lagúna című filmből :)
2020. okt. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

6-os válaszoló

Fogadd őszinte részvétem

2020. okt. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Angelica Larsson.
2020. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Palvin Barbara most az egyik legszebb nő a világon a maga kategóriájában.
2020. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!