Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, tetszik ez az alkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, tetszik ez az alkat nektek?

Figyelt kérdés

Ha igen,miért? Ha nem,Miért?:)


kort is írjatok légyszi,amugy én vok a képen ....



[link]


2010. aug. 8. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én a lányoknak az arcát is meg szoktam nézni... Amúgy nagyon szép vagy!
2010. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

pont jó, nem anorexiás, nem kövér, csak van rajta egy egészséges húsmennyiség =b

8/10

16f

2010. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
pont ideális, ahogy előttem is írták se nem kövért se nem anorexiás ;)
2010. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

szerintem lejetnél egy picit vékonyabb.:)

17 F

2010. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
kicsit husis a láb, de nem gáz :) még elmegy. a cicid meg jó :)
2010. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
vékony vagy
2010. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

fürdőruha alá melltartó? minek? attól nagyobbnak tűnik, és? a strandon is hordod, vagy csak itt a kép miatt kellett?

mindegy...

nem rossz, de látszik, hogy nem vagy igényes, hogy jól nézz ki. nem törődsz a testeddel. itt nem higiéniai és esztétikai dolgokra gondolok, hanem sportra.

de tényleg nem rossz

2010. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát ha vékony nem is vagy, de pont jó. Köztes. Se nem vékony se nem kövér. Bejövős vagyol:D
2010. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Sajnos a derekammal nem tudok micsinálni,ilyen széles.. a combomon lehet van felesleg,de jártam eddzeni,mint ahogy a hasamon látszik,mert az viszont nagy volt.. de le adtam és a combomról meg nagyon nehezen megy le!! szóval kicsit ilyen aránytalan vagyok,mert vastag combom van és széles csípőm,és lapos hasam.. :)

2010. aug. 8. 21:27
 10/25 A kérdező kommentje:

fürdőruha alá melltartó? minek? attól nagyobbnak tűnik, és? a strandon is hordod, vagy csak itt a kép miatt kellett?



Akkor kaptam a fürdő rucit,és felprobáltam.. csak ugy melltartóra,nem hogy nagyobb mellem legyen ;:)

2010. aug. 8. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!