Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, élnétek nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, élnétek nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor működik, ha mind két fél vágyik arra, hogy a szexualitását mással is megélhesse. De még akkor sem feltétlenül.

Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen kapcsolatban meglenne az az összetartó erő, mint egy normális kapcsolatban.

Nekem ez csak egy ilyen biztos pontnak tűnik. Azzal kefélek akivel akarok, de ha minden kötél szakad, otthon akkor is vár valaki.

2020. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ez csak akkor működik, ha mind két fél vágyik arra, hogy a szexualitását mással is megélhesse."


Egy sorozatban láttam egy epizódot, ami pont úgy kezdődik, hogy egy pár kefél, majd az egyik hazamegy, és ott várja a házastársa.


Lassan kiderül, hogy marha jó, mert nyitott kapcsolatban élnek, és mindketten ezt csinálják.


Majd jön a csavar, hogy az egyik fél valójában csak kamuzik, hogy ő is félrejár, mert nem akarja elveszíteni a párját, így aztán az egyik valóban fűvel-fával, a másik meg szenved és közben történeteket talál ki, hogy ő is ugyanezt csinálja, hogy ne tűnjön fel az egész egyoldalúsága.



Nyilván ez csak fikció... jah, nem, tudok olyan párt, akik megegyeztek a nyitott kapcsolatban, majd gyorsan kiderült, hogy az egyiknek erre se igénye, se lehetősége, míg a másik élvezte az életet. Pár évet még elszúrtak így az életükből önmaguknak is hazudva, aztán csak szétmentek. Pedig volt kölcsönös megegezés ott is.

2020. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam, hogy: "De még akkor sem feltétlenül."
2020. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
65%

Az életben minden dolognak, vannak szintjei.


Így kezdünk járni, beszélni, tanulni, ügysedni stb.


Szerintem a párkapcsolatnak, intimitásnak, bizalomnak is bannak szintjei, s ha egy pár olyan beállítoittságú, hogy mindkét fél, (vagy csak az egyoik) poligám, akkor, elérhetik azt a szintet, hogy a KÜLSŐ KALANDOK, azok (minden meghittség ellenére) csak külső kalandok maradnak.


A külső kaland, a pár belső élményévé válik.


Tudom, hogy "tárgyiasításank tűnik", de ez olyan, mitn amikor az egyik fél elmegy a barátaival szinházba, majd hazajön és elmeséli, hogy mit látott, az milyen érzéseket- gondolatokat váltott ki belőle stb.


Így az "egyedül" megélt élmény a pár közös élményévé válik.

2020. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Ha szeretsz valakit nem tudod megengedni magadnak hogy szándékosan bantsad! Hosszútávon mindig rossz és jó időszakok vannak egy kapcsolatban igyekezni kell hogy sok sok év után is legyen valami új valami ami izgalmas, randik stb..

ha pedig számodra már más izgalmas akkor nem szereted az illetőt !

Nekem amikor kicsit rossz útra terelődtek a dolgok és MAJDNEM megcsaltam a páromat rájöttem hogy már csak azért sem tudnám megtenni mert mindent elmondok neki és ha bármi történik ő az első akit felhívok és megosztom vele így hát javaslom nektek hogy inkább egymásban keressétek a megoldást vagy menjetek külön utakon tovább és ha neked ez kell szexelj mindenkivel össze vissza kötöttségek nélkül

2020. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
Már 4 éve vagyok nyitott kapcsolatban és imadom. Nem valroztatnánk ezen. Persze ez sem való mindenkinek, de nekünk nagyon bejött minden fel-le terén.
2020. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!