Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak panaszkodni szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak panaszkodni szeretnék, hogy a fiúknak miért a jégcsap lányok kellenek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 00:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%
10, alkalmira gondolom.. Nyugtass meg, hogy a gyerekeid anyjának nem egy flegmah vagyok oszt csőh kaliberű egyént akarsz.
2020. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

#10: Egyébként, miért ne akarhatna ilyet? Nekem pl. volt az egyetemen egy csoporttársam, akit mindenki jégcsapnak gondolt. Gyönyörű csaj volt, okos és menő. Minden pasi rástartolt, csak én kezeltem normálisan. Aztán egyszer csak random odajött hozzám és dumálgattunk. Kiderült, hogy kifejezetten kedves, vicces és cuki csaj, csak nem szerette az emberek többségét. Pont azért, mert a külseje miatt annyira máshogy kezelték.


Amúgy meg, amíg az ingyenes cuccokért kunyerálós csoportokban több a magát valami helyi menővel felcsináltató nő, mint férfi, addig szerintem 1-2 olyan ember, mint a #10-es nem oszt, nem szoroz.

2020. okt. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Amit írtál, az intelligencia kérdése, nem flegmaságé. Vannak primitív emberek, de hidd el, hogy lehet egy lány hidegen elbűvölő. :)
2020. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%
Az meg a másik, hogy a jég sokszor csak a felszín.
2020. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%
Mert bejön. Imádom a rideg, kemény nőket
2020. okt. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%
En jegcsap vagyok, ami nem egyenlo a flegmah vagyok oszt csoovel, habar egy egeszseges flegmasag van bennem, es ez valoban sok ferfinak bejon. Nyilvan a parommal nem igy viselkedek, talan ez is vonzo lehet nekik, mint ahogy ugye sok no akar maganak egy rosszfiut, aki veluk viszont kedves.
2020. okt. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%
Mit nem értetek a 6-os válaszon? Olyan lány kell nekik, aki átlagos, alkalmazkodóképes. Semmivel sem kelt feltűnést. Se túlzott szépséggel, se túlzott intelligenciával.
2020. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%

#17-es: Neked is szól. Volt már kapcsolatod?


Kicsit vicces, hogy ideírjátok, hogy mennyire átlag alatti csaj kell a férfiaknak. Ha volt kapcsolatotok, akkor milyen? Olyan férfival jöttetek össze, aki butának tartott titeket? Vagy nem szépnek? Vagy ez szimplán az irigységről szól nektek, mert visszautasított egy pasi, aki nálatok mérföldekkel értelmesebb nőt talált?

2020. okt. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
Mivan? Nem tudsz olvasni? Nem átlag alatti kell nekik, hanem ÁTLAGOS. Egy átlagosan szép, kedves, nem buta, hétköznapi barátnő. Ennyi. Ha túl szép az ijesztő, ha túl okos az is. Ha hideg az is. Ha túl érzelmes, nyomulós, az se kell.
2020. okt. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

#19: De, tudok olvasni. Ne legyen a nő se túl szép, se túl intelligens. Szóval azt mondod, hogy az átlag férfi nem jönne össze mondjuk Palvin Barbival, mert túl szép és túl intelligens? Ne már...

Mégis miért lenne túl ijesztő, ha egy nő túl szép és túl intelligens? A férfiak többsége szubmisszív és papucs vagy mi?


És tényleg, ha te annyira tudsz olvasni, akkor a feltett kérdésre miért nem voltál képes válaszolni? Mert a háborgás az ment.

Hány kapcsolatod volt? Hányban szerettek azért, mert nem vagy túl szép és túl okos?

2020. okt. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!