Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viszonyotok az exetekkel?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok, ki is fejthetitek. Nemet és kort is írjatok, köszi :)
2020. okt. 19. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Haragban váltunk el, nem békéltem meg vele, utálom
Haragban váltunk el, de már nem haragszom rá
Békésen váltunk el
Egyéb, leírom
33 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
békésen váltunk el, aztán letiltott a p icsába, az utcán meg ha netán összefutunk még csak nem is köszön, mintha sohasem ismertük volna egymást -.-
2020. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális viszonyt akartam vele őrizni, ellenségeskedés nélkül, de nem lehetett, sértegetett, le kellett építeni teljesen.
2020. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Haragban váltunk el, de már nem haragszom rá, egyáltalán nem érdekel, legyen boldog. Ettől függetlenül sose szeretnék vele újra beszélni.
2020. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden exxel más. Van akivel csúnya volt az elválás, vele még nem is találkoztam. Van, akivel szintén csúnya, de köszönünk. Van akivel nem volt az, vele még beszélgetünk is pár szót, ha összetalálkozunk.
2020. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Undorodom és hányingerem van tőle. Megfosztott az álmomtól egy életre.

Semmi másra nem vágytam csak, hogy egy boldog feleség és anya legyek életem végéig azzal akinek gyereket szültem.

A végtelenségig vakított és én sügér hagytam is magam.

A pláne, hogy még mindig játsza az agyát láthatáskor.

2020. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk ellenségek, de mióta vége a kapcsolatnak, semmit nem tudok róla és nem is akarok semmit tudni róla. Minden szakítás után az volt, hogy én jobbra, te balra és soha többet nem tudunk egymásról. Szerintem így egészséges.
2020. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel haragban váltunk el, zaklatott évekig.


Másodikkal talán olyan semleges. Szakításunkig cseszegetett valami olyannal, amiben van ugyan ráció, de nagyon túlzásba esett, mert a végén másról se lehetett vele beszélni, csak hogy tegyem meg!!! (plusz ultimátumot is adott hozzá) És sokszor hasonlított másokhoz, hogy "ők bezzeg...".

Ettől függetlenül azért jó ember azzal akit tényleg szeret.

Csak rohadtul makacs és nem elég intelligens ahhoz hogy belássa az ő életvitelén túl is van világ.

Látni nem akarom többet, mert visszaesnék (bele 😀).

2020. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Helló szia és ennyi.

N

2020. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, mindegyikkel más.
2020. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegyikkel baráti viszonyban vagyunk. Egyre haragszom csak, de ő lelépett a pénzemmel. XD (Hajrá KARMA!!!)
2020. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!