Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szoktak itt beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak itt beszélgetni privátban, van párotok?

Figyelt kérdés

Mennyire komoly, hosszú kapcsolatban vagy? Mennyire mész bele a beszélgetésbe? Csak "vállalható" szinten, vagy az intimitást sem veted meg a beszélgetésben?

Végül a kimaradhatatlan: nemed?



2020. okt. 21. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem most nincs, de kapcsolat mellett is beszélgettem

miért ne levelezhetnék, ha van megfelelő beszélgető partner?


F

2020. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
47%

Van párom, és belemegyek intimebb dolgokba is.


F

2020. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Szoktam beszélgetni, van párom, de nem keresek innen semmit, s nem is óhajtok senki napi recskázásához hozzájárulni.

Akár itt is lehet ismerkedni, de szerintem egy erre szolgáló oldalon nagyságrendekkel nagyobb az esély - azokon azért van mindenki mert ismerkedni akar itt meg alig valaki.

2020. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

van


F

2020. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs 30
2020. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nincs, és egyre nagyobb eséllyel nem is lesz. A beszélgetésekben meg nem nagyon jutunk el az intim témákig, már ha pl. a szexualitásra gondolsz.


F

2020. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Van párom. Hosszú beszélgetéseket nem folytatok itt. Van, hogy érkezik valami reakció privátban egy válaszomra, azt kivesézzük, de ennyi. Ha látom, hogy ismerkedni próbál, mert belemegy személyesebb témába is, pl hány éves vagyok, hol lakom stb akkor azonnal közlöm a tényállást, miszerint házas vagyok és nem célom ismerkedni. Na, ilyenkor le is lépnek :)
2020. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem befolyásolt az itteni dumálásban, hogy van e párom.


Beszélgetek, haverkodom, és nem szexchatelek, vagy csalom.


(F, mielőtt küldesz képet a farkadról! :))

2020. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Privátban maximum konkrét kérdésekre válaszolok, vagy konkrét témát vitatok meg, nem barátkozom és pláne nem beszélem ki az intim dolgaim. Szinglin és párkapcsolatban se vagyok ezekre nyitott.
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy intim témáról beszéltem itt mikor volt párom (nem szexchateltem), egy kérdéssel kapcsolatban írtam, hogy ismerős a probléma, és egy nő rám írt, és volt ötlete a megoldásra.


Ez egy anonim oldal, nyilván sosem adnám ki a barátnőm, de lehet úgy beszélni, tanácsot kérni/adni egy-egy témában, hogy az nem sérti a kapcsolati bizalmat.

2020. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!