Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett az új szomszédom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az új szomszédom de megláttam, hogy a kutya fekhelyében ücsörög, most mit gondoljak róla? F

Figyelt kérdés
Szóval egy új helyre költöztem, múltkor már bemutatkoztam neki, egész jól elbeszélgettünk, kijelenthezem hogy megtetszett. Jöttem hazafelé és az utcáról belátni a kutya fekhelyére. Meglepődve konstatálom, hogy a kutya fekhelyében ücsörgött. Meg sem mertem szólalni, nem is vett észre mert nagyban nyomkodta a telefont. Akkor ez ennyi ugye, nem lehet normális?

2020. okt. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tisztább mint az ágyad.. Ha ő nagyon állat szerető te meg csak képekről meg bizonyos távólságokból viseled el az állatokat jobb ha kerűlöd.
2020. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű, te aztán könnyen véleményt alkotsz emberekről. Annyiból hogy valaki hol ücsörög, így lekövetni hogy az illető biztos zakkant.. nem lehet egyszerű dolgod az ismerkedésnél. Szerintem kettőtök közül nálad lehet a nagyobb probléma fejben.
2020. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy te mit leselkedsz be mások udvarára?
2020. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Együtt él a kutyával, társának tekinti nincs ebben semmi rendkívüli csak neked szokatlan (bár tény hogy nem túl higiénikus szokás). Ezt vagy elfogadod, vagy nem kezdtek bele semmilyen kapcsolatba.
2020. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is be szoktam ülni a kutya mellé a fekhelyére és baromira nem érdekel, hogy mit gondol egy huszadrangú senki. Egyébként igen, lehet tisztább mint az ágyad.
2020. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a kutyámat, nem mindegy hova ülök?

Általában ha unatkozik a kutya, akkor oda szoktam ülni mellé...

2020. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A srác biztos azonnal ki fog abrandulni toled....
2020. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!