Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összességében milyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összességében milyen emberek járnak a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatba?

Figyelt kérdés
Én csak szórakozni járok ide.
2020. okt. 23. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Unatkozó egyetemista vagyok. A suliba nem kell bejárni a vírus miatti távoktatás miatt csak heti egyszer, ez mellett heti 2 nap diákmunkából + a nyári munka alatt keresettből + amit otthonról kapok azokból bőven fenntartom magam. Jól nézek ki, a csajozás egész jól megy, ide inkább csak szocializálódni járok, mert messze kerültem a szülővárosomtól, a legjobb barátaimmal és a családommal ritkán találkozom.
2020. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat dolgozom és kevés szabadidőm van. Sokszor nincs kedvem és lehetőségem sem menni sehova így legtöbbször otthon vagyok és unaloműzésnek járok erre az oldalra. Más témakörökben is szoktam válaszolgatni. Az sem elhanyagolható, hogy depressziós vagyok jó eséllyel és nincs barátnőm és barátom is csak kevés. Viszont van egy pozitív oldala is a dolognak, egész tűrhető eszem lett így néha tudok másoknak segíteni.


F

2020. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt kitételt teljesítem a 45 évemmel, a párkapcsolatot nem, mert az nincs. Leginkább mosolyogni szoktam a sok hülyén. Ên se vagyok jobb, de legalább nem írom ki a baromságaimat. :)
2020. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kíváncsi?
2020. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanácstalanok, segíteni szeretők, szórakozni vágyók, véletlenül idetévedtek, konkrét esetre választ várók.
2020. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Többnyire frusztráltak, elkeseredettek.
2020. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre járok és hasonlóan az elsőhöz én is akkor jövök ide fel, amikor van egy kis időm, unatkozom, de nincs kedvem semmi konkrétat csinálni.


Ami a vicc hogy egyebként hogy egyrészt sok ember problémáját (v épp agymenését) látom itt de meglepő módon sokat tanultam az emberekről meg a kapcsolatokról még akkor is ha a legtöbb kérdés hülye.

De szerencsére akadnak olyan sztorik/kérdések is amiken lehet gondolkodni és lehet belőlük tanulni.

Tanácsot is szeretek adni, ha épp úgy van mert néha látatlanban, külső "szemlélőként" egyszerűbb.


Ha nem lenne ennyi nyomi incel, femináci, elkenyeztetett hisztis p*csa, szenvedő nyekergő pasas, kamu és társaik egész jó kis oldal lenne ez, ahol a párkapcsolati és társkeresési (már ebben a rovatban) témákat lehetne boncolgatni ami amúgy sem fekete v fehér.

2020. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 29 éves vagyok, nő, átlagos életet élek. 3 éve tévedtem ide szülés után, mert sokat voltam egyedül, de nem a gyerekvállalás, hanem a szexualitás kategória miatt regisztráltam.😅 Meg az is jó volt, hogy itt senki sem tudta, hogy gyerek született és nem kellett mindig róla beszélnem, mint a külvilágban. Azután itt ragadtam valamiért. Csak kíváncsi vagyok másokra, nincs különösebb oka az itt lógásomnak.
2020. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kicsit misszió ez. Régóta boldog házasságban élek, szeretek segíteni másoknak 1-1 tanácsal.
2020. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

Kanos fèrfiak

Segghü*ye nők...


Na meg èn....

2020. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!