Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szólítottak már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szólítottak már le lányok/fiúk ismerkedés céljából tömeg közlekedésen? Vagy ti szólítottatok le már olyat, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Ha igen mit reagáltatok, vagy mit reagált akit leszólítottál?

2020. okt. 25. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyrészt zavarban voltam, de volt, amikor jól kezeltem, sőt volt, hogy én provokáltam ki, hogy megszólítson. Kapcsolat egyikből sem lett, és szex sem.
2020. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Cuki volt amúgy a srác, de mondtam neki, hogy bocsi de már házas vagyok.
2020. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, kb 3x, de minden alkalommal kapcsolatban voltam, igy nyilvan semmi nem lett a dologbol. Az egyik normalis volt, a masik annyira zavarban volt, hogy dadogott, a harmadik meg ramenos volt es ciki dolgokat mondott, bar lehet o mar reszeg volt szombat este. (Mindenesetre nem latszott rajta.)
2020. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen egy nő, de valamennyire ismertem. Azt mondta tudod, most legszívesebben rád ugranék. Mondtam neki ne mert valószínű félre ugranék, és felemelni se tudnám. Szó szerint, kicsit megsértődött, de utána még jött. Masszőrként dolgoztam.( Azt tudni kell olyan 120kg volt)
2020. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális leszólítás nem történt még velem.

Olyan volt, hogy ránézésre nagyon alacsonyan funkcionáló autista srác belemászott a képembe, de úgy, hogy alig volt köztünk 1 centi, és elkezdte, hogy "Nagyon szép vagy", köszönés nélkül... meg amikor "szia cica" dumákkal már azonnal taperolt volna vki, ha hagyom.

2020. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!