Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha parotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha parotoknak nem lenne folyamatos munkaviszonya?

Figyelt kérdés

Parom 30 eves es ahol dolgozik csak kb 6 honapra kapja meg a szerzodest es utana uj munkahelyet kell keresnie. Azert engem ez elgondolkodtat mert ha ugy alakul hogy egybe koltozunk mi lesz ha neki 4-6 honapig nem lesz munkaja?

Titeket zavarna?


2020. okt. 27. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, de mi a szakmája? Mert a vírus óta sok ilyen melóhely van, diplomás munkakörökben is sajna.
2020. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van 6 hónapja keresni másik munkát ha jól értem.

Szóval így engem nem zavarna.Szerintem lehet találni 6 hónap alatt másik munkát.

2020. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Data analyst (kulfoldon vagyunk) van ideje keresni, cask hogy a felvetel nem egyszeru. Sok a kelentkezo.
2020. okt. 27. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, zavar. A mostani párommal is ez van. Felőröl lelkileg, idegileg a folyamatos kínlódás, stressz. Az oké, ha néha előfordul, hogy nincs munkája, de páromat mindenhonnét elküldik 1-2 hónap próbaidő után. Amióta együtt vagyunk (4 év), nem volt stabil munkahelye. Annyira kikészít a stressz, hogy már a szakítást is megfontoltam.
2020. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem ezeket az embereket...nincs melójuk, a sereg, meg a rendőrség meg folyamatosan toboroz.
2020. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt nem az a helyzet hogy elkuldik. Maga a munka project ami 6 honapig tart. lenne lehetosege masra is de meg nincs meg minden papirja ahhoz
2020. okt. 27. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben ezen felesleges előre stresszelni.
2020. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha te képes vagy saját magadat teljes mértékben eltartani, akkor ez egyedül a párod problémája, nem a tiéd.
2020. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy te vitted magaddal ezt a "legyen fix állásod" magyar mentalitást. Vannak akik inkább vállalkozói szemlélettel rendelkeznek, különböző projektekben dolgoznak, amik fix ideig, de akár magasabb jövedelmet is biztosíthatnak mint egy jó állás.
2020. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ez mennyire rendszeres, milyen hosszú ideig vállal határozott munkaidős projekteket, és milyen eséllyel talál újat, ha lejár a régi.

Nekem volt párom, akinek volt pár ilyen jellegű munkája - én örültem annak, hogy amíg nem talál jobbat, legalább van.

2020. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!