Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyűrjem le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűrjem le ezt az érzést magamban?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (munkatársam), akivel pár hónapja húzzuk egymást, beszólogatunk, flörtölgetünk. Tudom, hogy bejövök neki, ha nem lenne senkije, akkor ő már kapcsolatot akarna tőlem. Ő nős.

Én rendkívül vonzódom hozzá, egyszerűen csak ha rágondolok, felizgulok. De többet nem szeretnék tőle, mert személyesen egy idő után nagyon fárasztő. 3 órát eltölt vele az ember és elég belőle. Annyira fárasztó a humora és infantilis teljesen. De le szeretnék feküdni vele. Az is elég ha egyszer és elfelejtjük egymást. A feleségétől, családjától semmiképp nem szeretném elszakítani, mert mint társ, nem bírnám elviselni.

Ezt hogy kell leküzdeni, mit csináljak, hogy ne kívánjam ennyire? Volt esetleg már valaki ilyen helyzetben?


2020. okt. 27. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

A feleségével együtt hármasozni?

Elég sok 30-as nő izgul a nők érintésére.

2020. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh nem. Én csak magamnak akarom :D Amúgy 45 éves a felesége, és nem tűnik valami nyitott gondolkodásúnak
2020. okt. 27. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ironikus, hogy magadnak akarod, de foglalt (tudom, neked csak szexre kell, de viccesen hangzik)
2020. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Akkor egyszer ellógtok a munkából és elmentek egy panzióba. Szánjatok rá minimum 3-4 órát.
2020. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom. Arra az egy órára akarom, de akkor kizárólag magamnak De tudom hogy ez nem helyes, ezért is szeretném valahogy leküzdeni ezt a vágyat
2020. okt. 27. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj mással. Amiatt az egy óra miatt meg hogy odalent ne bombázz szét egy családot.
2020. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szeretném szétrombolni, bár nem hiszem hogy egy ilyen alkalom tönkretenné de jobb a biztonság. Az a baj, hogy már mikor pont kilábalnék a dologból folyton rámír, keres. Mondhatnám hogy ne keressen, csak még nem találtam jó indoklást erre. Bevallani meg nem nagyon akarnám neki, hogy milyen vágyaim vannak.
2020. okt. 27. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább az a baj, hogy neked nincs pasid, nem rendez le senki esténként, és ki vagy már éhezve?
2020. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is lehet, nem tudom. Egyszerűen elveszítettem kicsit a kontrollt, úgy érzem. Tegnap éreztem hogy ebből baj lesz, csak eszembe jutott és már be is indultak a dolgok...
2020. okt. 27. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!