Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be kellene jelentenem tartózko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kellene jelentenem tartózkodási helynek?

Figyelt kérdés

Egy éve párom családjához költöztem, de még mindig anyukámékhoz vagyok bejelentve.

Onnan teljesen nem is akarok kijelentkezni, de most hogy van ez a vírus, gondolkoztunk rajta, hogy engem hova tennének karanténba, meg hát amúgyis jó lenne ha ide jönnének a leveleim meg minden.

Be kellene ezt jelentenem tartózkodási helynek? Akkor ide lennék karanténba rakva, meg a leveleim is idejönnének?

Kormányablakban kell az ilyet elintézni? Be kell jelenteni a munkahelyen meg ilyesmi helyeken?



2020. okt. 27. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, Kislány! Te még nagyon gyerek vagy az ilyen felnőttesdihez. Szerintem ha dugni tudsz a párodéknál, akkor ezt is el fogod tudni dönteni.
2020. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Kerdezd meg a pasid szuleit, egyaltalan megengedik-e.
2020. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan már rég be kellett volna.
2020. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha nem tudtok válaszolni a kérdésre, akkor nem muszáj ám ide büfögni valamit, egyszerűen tovább lehet görgetni. :)


Ez nem döntés kérdése, arra irányult volna a kérdésem, hogy a fenti dolgokhoz elég-e csak a tartózkodási hely bejelentése vagy át kell jelentkeznem teljesen. Bocs, ha nem voltam teljesen világos.


Amúgy pont a párom anyukája hozta fel, hogy lehet be kellene jelentkeznem hozzájuk, a karantén miatt. Mellesleg 2 generációs, nagy családi házat épültek, és nem akarnak ekkora házra ketten maradni, ezt ők maguk megmondták. Nem akarok örökre itt lakni, de ennél jobban már nem akarok bele menni, ez se tartozott volna se rátok se a kérdéshez.


Sajnálom, hogy másoknak nincs ilyenre lehetőségük és csak az irreális áru albeletek maradnak vagy adósságba kell verniük magukat idő előtt, illetve vállaniuk kell előre 3 gyereket, hogy jussanak valahova az életben, de én nem tehetek erről.


Végül kérném, hogy a továbbiakban, aki nem akar segíteni, csak vitatkozni, esetleg erre a kommentemre reflektálni, az privátban írjon, mert nem akarom ennél jobban elvinni a témát. Köszönöm.

2020. okt. 27. 22:54
 5/10 A kérdező kommentje:
*albérletek
2020. okt. 27. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3.-vagyok. Normálisan válaszoltam.
2020. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem is neked szántam.
2020. okt. 27. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A leveleid oda mennek ahova feladják neked őket. Azt nem az alapján viszik bárhová hogy mi van a lakcímkártyádon.


Én bejelentettem magamat a másik lakásba. Bár igazából nem volt fontos mert ez 15 km-re van a lakcímemtől. De ha messzebb költözöl akkor háziorvos szempontjából érdemes tartózkodási helynek megadni a jelenlegit.


Igen kormányablakban tudod elintézni. Én vagy 2 órát álltam sorba de maga a procedúra max 10 perc volt.


Munkahelyen szerintem senkit nem érdekel.

2020. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rosszul tudom,de szabadon adható/választható az a cím,ahol a karantént szeretnéd tölteni.

Leveleidet az általad megadott postázási címre küldik.

Teljesen biztos nem jelentkeznék be,max.tartózkodási helyként jelölném meg.

2020. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2020. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!