Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben baj, ha egy kapcsolatban vannak tabutémák?

Figyelt kérdés

Van két topik, amikről nem szívesen beszélgetek. Az, hogy ezek mik, azt nem szeretném leírni (kérlek csak ezért ne kérdezősködjetek - különben ezen fog menni a vita)


Az egyik szimplán csak nagyon kényelmetlen nekem, a másiknak viszont a szimpla említése is képes pánikrohamot okozni.


Párom ki van ettől akadva, mert ő nem szeretné, ha lenne bármi olyan, amit ne tudnánk megbeszélni. Én viszont nem csak hülyéskedek, valóban bepánikolok az adott témától.


Szerintetek?


2020. okt. 28. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pszichológushoz kellene menned, mert nem normális,hogy pánikrohamot kapsz egy témától.

A kényelmetlen dolgok pedig az élet részei, mint a nőgyógyász, urulógus, fogorvos. Nyilván nem kell mindennap hozzájuk menni, meg kitárgyalni az ott történteket, de ha probléma van vele, akkor bizony menni kell és beszélni róla.

2020. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen baj. Nem tudom mi lehet az a téma ami a páromnak pánikrohamot okozna, de biztosan megpróbálnám rábeszélni egy jó pszichológusra mert ez nem normális. És abból a szempontból bántan, hogy szerintem azzal akivel együtt van, kéne tudni megosztani bármit.
2020. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van.


Pszichológushoz próbáltam már menni, de fél év a várakozási idő (akinek olyan baja van, az addig akár... ne is menjünk bele) és pont akkor jött be a vírusos leállás.


Most épp más miatt nem tudom intézni, de amint lehet, jelentkezem egynél.

2020. okt. 28. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Menjél el magánban. Ez ugyanis nem normális.
2020. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem baj ha vannak dolgok amiről nem beszélünk, nekem is van amiről nem szeretek.


Nekem fura ez a mindent kibeszélési vágy ami sokakban megvan.

2020. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom az előttem szolohoz.

Nekem is vannak témák amiket nem beszélek meg a párommal. Nem sok, és nem is olyan ami közös életünkre hatással lenne.

Bár volt ilyen is és ott at is kellett törni a tabut. Nehéz volt, de inkább a párommal mint egy idegen pszichológussal.

2020. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!