Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom 40+-os nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom 40+-os nőként a jóval fiatalabb (kb. 28-32 éves) pasikhoz?

Figyelt kérdés

Pár éve vettem észre,hogy megragadja a figyelmem ha egy helyes, értelmes pasit látok.Mielőtt felvetődne: nem, nincs kapuzárási pánikom, és nincs pasihiányom.

Valahogy közelebb érzem magamhoz azt a korosztályt mint a sajátomat. Bárhol, bármilyen témában megtalálom a közös hangot velük. Hozzáteszem: helyes és értelmes pasiról beszélek, és nem is igazán a szexuális vonzalomról,inkább kommunikáció terén.

Hozzám hasonló korú nők, illetve olyan pasik véleményére lennék kíváncsi akik éltek már át hasonlót.Tudom, manapság gyakori a korkülönbséges kapcsolat,de érdekes mód ennek működésében nem hiszek.


2020. okt. 28. 08:26
A kérdező szavazást indított:
természetes, a helyes, értelmes fiatal pasik vonzók bármely korosztály számára
a saját korosztályomban a férfiak idősebbnek tűnnek
mégis kapuzárási pánik, annak ellenére,hogy nem erre gondolok
szexuálisan vonzók
kíváncsiság vezérel
érdeklődőbbek a fiatalok mint a saját korosztályom
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez kapuzárási pánik. A pasikkal ugyanez van 40-50 évesen hirtelen fiatal egyetemista lányokkal kezdenek randizgatni. Szánalmas.
2020. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Mielőtt felvetődne: nem, nincs kapuzárási pánikom,


Dehogynincs, vénasszony vagy, félsz h egyedül maradsz. Keresgess a 40+ os kategóriában

2020. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is így vagyok vele, a 30-as pasikhoz vonzódom, de ezt a férfiak érték el nálam. Mert ugye 40 évesek férfiak nagyon ignorálják a 40-es nőket, folyamatosan 20-as és 30-as nőkkel hasonlítgatják, becsmérlik a külsejüket, folyamatosan azzal jönnek mennyire értéktelen mert már 40, bezzeg a fiatal nők. Őszintén ki akar oylanokhoz vonzódni, akik ennyire semmibe veszik? Ki akar kezdeményezni vagy bármi oylan korosztálynál, amely így bánik a nőkkel? Sokan kilépve egy házasságból akkora nőutálattal vannak, teljesen megkeseredve, hogy egyáltalán nem vonzóak. A fiatalabb 25-30-as pasik még normálisan állnak a nőkhöz, kedvesebbek és igen, sokan még nőszámba vesznek. Mindenki arrafelé hajlik, amerre jót tapasztal.
2020. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Tudom, manapság gyakori a korkülönbséges kapcsolat,de érdekes mód ennek működésében nem hiszek.


10 ből 9 szer nem is fog. Pár évig mehet a dolog és tudok is pár ilyet, de ha a pasi is elkezd idősödni 30-35+ évesen, akkor elkezdi ő is a huszonévesek hajkurászását, ahogy neki is jön a kapuzárási pánikja. Ennek a vesztese meg te leszel 50 évesen...Kérdés, hogy jó- e neked leélni 50 felett még 20-25 évet egyedül, vagy okosan választani egy hasonló korosztályú férfit?

2020. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Mert ugye 40 évesek férfiak nagyon ignorálják a 40-es nőket, folyamatosan 20-as és 30-as nőkkel hasonlítgatják,


Nem mind, az átlagos, értelmes 40 es férfi nem ilyen,. Csak ugye azt nem veszitek észre, mert átlagrendes Józsi nettó 200 ért egy kormányablakban...

2020. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Hellmano ***** válasza:
100%
4-es, amúgy az jó, amit írsz és azt bírom, amikor 10 év múlva csodálkozik a nő, hogy a párja, miért akar fiatalabbat. Hmmm. akkor elkéne gondolkoznia, hogy 10 évvel ezelőtt, hogy is kezdődött? Hát igen ő is fiatalabbat akart...
2020. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
mint írtam nincs korosztálybeli 40-es férfi aki komolyan aki érdeklődik egy 40-es nő iránt (amint talál fiatalabbat, már dobja is), magyarul a valamit kellene a semmivel felcserélni. A nők ebben a korban ha kilépnek egy tartós kapcsolatból, tudatában vannak ennek a ténynek, így már eleve egyedüllétre rendezik be az életüket. Ebbe aztán beleférnek örömök innen onnan tart ameddig tart. Amúgy meg pont most volt egy kérdés amiben a 30-as nő leírtam, hogy összejött egy 40-es férfival, 10 évig volt a boldogság, az 50-es pasi most cserélte le. Erről ennyit....A férfiakban nem szabad megíbzni, már orbán viktor is megmondta. Éljük az életünket, ha akad valami jó pasi, hát jöjjön, de ha nem, úgy is jó. ott vannak a gyerekeink, állataink, szomszédaink, társadalmi munkánk stb, nem alkuszunk meg csak azért mert már 40-es nők vagyunk és nem jövünk be a 40-es pasiknak. Azé leszünk, akinek kellünk, még ha 30-as is. Kényszeríteni úgysem lehet snekit, hogy akarata ellenére belemenjen egy kapcsolatba vagy kalandba.
2020. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezért jó a hasonló a hasonló korosztállyal (+-5-6 év), akár nő, akár férfi az illető. Csak ugye észre kell venni azt is, aki nem mérnök, vezető bankár, stb. Mert az 99% h fiatalabbat akar, ha megteheti.
2020. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

2-es, nem vagyok egyedül, párkapcsolatom van,pár évvel fiatalabb a párom. Tehát szó nincs arról,hogy egyedül maradok, és arról sem,hogy vénasszony lennék.

Kapuzárási pániknak se gondolom, ugyanis többször lett volna lehetőségem flörtre/alkalmi/tartós kapcsolatra, mégsem mentem bele.Gondolati síkon fut ez inkább nálam.

2020. okt. 28. 08:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Gondolati síkon fut ez inkább nálam.


_Jobb, ha ott is marad

2020. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!