Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is gyakran elsírta magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gyakran elsírta magát az első randin? A másik fél hogy fogadta?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én mindegyiken elsírom magam. Zavarni szokta a másik felet. 52/F
2020. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem ütött túl nagyot.
2020. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem történt még ilyen, de olyan sajnos már igen, hogy későbbi találkozás alkalmával elsírtam magam.


F

2020. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem...

miért sírnék?

2020. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahogy bemutatkoztok egymásnak, felszínre jön a múlt megpróbáltatásai, traumák amit nem lehet csak úgy érzelem mentesen elmesélni. Pl. ezért is.
2020. nov. 3. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima első randinak minek jönnének fel traumák? Az első randi ilyen feltérkepzgetésnek indul általában, nem azzal indít sztem az átlagember, hogy pl. ki hogyan zaklatta szexuálisan.

Én biztos furán néznék vkire, aki direkt felhoz számára ennyire traumatikus témát. Meg azért az sem mindegy, mégis min sírja el magát az ember. Egy barátnőm mesélt olyan, hogy azon sírt a randijukon egy srác, hogy a többi undorító nő nem akar tőle semmit...

2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Még sosem.Nem depizni megyek,hanem hogy jól érezzem magam.
2020. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már a megérkezésnél zokogom.
2020. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére nem volt ilyen. Ha a randipartnerem elsírná magát hát biztos nagyon fura lenne. Írta itt valaki a feldolgozatlan traumákat. Nos, én empatikus embernek tartom magam, emberekkel is foglalkozom munkám során. De nem tudnék párkapcsolatot kialakítani egy traumatizált illetővel, pláne ha azok a traumák még mindig ennyire kihatnak az életére, hogy pl sír randin.
2020. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose sírtam el magam első randin, elég érdekes is lenne egy idegen ember előtt sírni a múltam miatt vagy mi. Nem is jönnek fel ilyen témák, ha valami szomrú dolgot meg is említek gyorsan tovább is megyek, el se tudom képzelni a másik mit gobdolna ha ilyen előfordul
2020. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!