Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? :S (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? :S (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A barátom 185 cm magas,15 éves.Én 14 éves vagyok,és mindössze 158 cm.Amikor sétálunk az utcán mindig nagyon megnéznek minket,néha szóvá is teszik,hogy furán nézünk ki együtt.Ez már nagyon idegesít:S
2010. aug. 9. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ennyi, a lényeg hogy téged ne zavarjon=) furcsább egy olyan pár ahol a csaj magasabb, nameg, legalább ki tudod húzni magad mellette!! később meg magasabb sarkú cipőket is bátran felvehetsz mellette=)
2010. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hat en 14 eves korom utan nottem 15 centit..... most 177 vagyok, lany, szinte minden eddigi pasim alacsonyabb volt nalam, meg is bamultak mindig. Le is tojtam mindig. Te is tedd azt. Ha jol megvagytok, akkor kit erdekel?? aztan meg, lehet, azert neznek meg, mert aranyos, szep vagy, es csak irigyelik a pasidat :D
2010. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :)

Ha meg zavar, ez van.. Ne figyeld, hogy figyelnek-e :D Túl sokat törődsz vele.

2010. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Punk300 válasza:
szerintem nincs ezzel semmi baj
2010. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és azt,hogy nem szedtétek le rögtön a fejemet a hülye kérdésért:D
2010. aug. 12. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!