Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismerkedés alatt nem mondja ki konkrétan, hogy ő komoly kapcsolatot keres, akkor igazából lehet alkalmi szexpartnerként is kezelni, aztán ha baja van ezzel, hogy csak szex van köztünk, akkor majd szól és abbahagyjuk az egészet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez taplóság. De nyilván kivitelezhető.
2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ritka gyökér húzás lenne. Ha nem okoz gondot nőt felszedni, akkor találsz olyat is, aki simán belemegy szexkapcsolatba.
2020. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert egy normális értékrenddel bíró nőnél fel sem merül hogy valaki csak szex kapcsolatot akar tőle, ezért nem ül le veled külön megbeszélni. Mert evidens, hogy két ember megismerkedik, egymásba zúg, akkor párkapcsolatot akarnak. Akinek csak szex kapcsolat kell, ő szóljon. Neki vannak a mainstreamtől eltérő vágyai.
2020. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Csak az eddigi széplélek válaszolók vagy nők voltak, vagy white knight pasik. És ők nyilván azt mondják ami nekik lenne jó, véletlenül sem próbálnák egy férfi helyébe képzelni magukat és az alapján, nem maguk felé részrehajlóan válaszolni.
2020. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen etikai kódex alapján helyes a másikat megtéveszteni?
2020. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hirtelen olyan erkölcsös lesz mindenki, ha olyan kérdést olvas, ami helyzetben ő a való életben csak áldozatként szerepelhet, ezért nem is tudja beleképzelni magát más helyébe, csak az "áldozatéba".


Ehhez képest meg mindenki a saját maga érdekei után megy, mindenki bánt meg másokat, mindenki árt másoknak a társkeresési/ismerkedési/szexuális piacon. Ismerkedéskor senki nem alkalmaz semmilyen erkölcsi kódexet. Néha van egy-egy "jótette" sok embernek, hogy megnyugtassa a saját lelkét hogy ő "jó", de aztán ugyanúgy folytatja és továbbra is csak a saját maga érdekeit nézi első sorban, nem másét. Ezért kamu dolog ez az elítélgetés. Ha akkora bűn ez vagy az, akkor tegyék azt bűncselekménnyé és járjon érte börtönbüntetés.

2020. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az erkölcstelen, sunyi dolgokért nem jár börtönbüntetés. Az illető egy aljas kis görcs, ennyi a történet.
2020. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindkét fél részéről az a korrekt, ha megmondja mit akar

alapból komoly kapcsolatot kerestem mindig, amit meg is mondtam, de olyan is volt egyetem alatt, hogy csak szexet ... azt is megmondtam és működött


L

2020. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!