Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire megtalázó az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megtalázó az hogy egy 29 éves lány odáig van egy 51 éves férfiért, aki nem foglalkozik vele és talonban tartja esetleg egy héten egyszer küld neki üzenetben egy szívecskét?

Figyelt kérdés

A lány szerelmes.

A férfi nem utasította el őt, de nem is foglalkozik vele.

Néha néha küld neki egy szívecskés smiley-t üzenetben.

Konkrétan les*arja a lányt.


Nem megalázó ez egy picit a csajnak? A csaj jól néz ki, fiatal,értelmes, intelligens.

Szinte bárkit megkaphatna mégis ennek a kretén embernek nyalizik aki semmibe veszi.


2020. nov. 8. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha neki jó így... Mit érdekel ez téged? Kéne a nő?
2020. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megalázó - elírtam, boccs.
2020. nov. 8. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neki ez jó... majd csak észhez tér.
2020. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is. És rossz nézni. Nem vagyok pasi csak sajnálom a csajt.
2020. nov. 8. 23:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Eljutni arra a szintre: hogy már szinte könyörög a férfinek hogy hozzanak már össze egy randit. Én nem tudom mit mondjak a lánynak hogy térjen észhez és ne hagyja hogy ennyire megalázza az a kretén.
2020. nov. 8. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A lánynak kőkemény apakomplexusa van. Gondolom elvált szülők gyereke, és apjával nem tartották a kapcsolatot.

Az elrontott gyerekkorát te nem fogod tudni helyre hozni.

2020. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tudom valóban nem volt jó a kapcsolata az apjával és jelenleg sem az, de magyarázd meg légyszi hogy jön ez ide?! Mi az összefüggés a kettő között?
2020. nov. 9. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát az, hogy gyerekkorától fogva hiányzik neki az apja, ezért apja korú partnerek iránt vonzódik. De ez tudat alatti hatás. Ha szembesítenéd ezzel a lányt, akkor valószínűleg dühösen kikérné magának.
2020. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...mint ahogy #7-nek sem koppant le azonnal.

Az én ismeretségi körömben van egy ilyen, kb. 20 éve működő kapcsolat.

A lány 19 évesen belezúgott egy 37 éves fazonba. A fickó hagyta magát. A lány anyja mondogatta akkoriban, hogy: Hát, igen, igen... biztosan azért (is) van ez, mert Zs. nem ismerte az apját.

Szerencséje volt és van a lánynak, egyrészt a hapsival, másrészt nem igazán kellett annak idején előítéletekkel küszködnie...

2020. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!