Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megakarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megakarok "hóditani" egy nálam jóval idősebb férfit? Honnan tudom ha egy idősebb pasi vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

41/F

15/L

Nincs felesége, se élettársa, se barátnője..stb.


2010. aug. 10. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
miért nem "hódítasz" el egy 18-max 20 évest,azok simán megd*gnak ha jól nézel ki???
2010. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a szex oldaláról tudod meghódítani. Többre ne is számíts! Legyél kihívó, "ribancos", arra begerjed majd.
2010. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Baromira nem számít a kor. Majd rájöttök.
2010. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem számi. Kis korkülömbség még nem de ennyi...
2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
számít*
2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tehát: figyeld, hogy hogyan viselkedik veled. honnan tudhatom hogy tetszem neki?


A válasz írója 74%

2010. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát én meg azt mondom ne légy kihívó. Légy természetes, olyan amilyen alapból vagy. Légy kedves, aranyos, beszélgess vele, de ne éreztesd, hogy odáig vagy érte. Persze én is azt mondom, hogy ne éld bele magad a dologba, mert nem normális a helyzet. Nem éltél még eleget és valószínű, hogy csak rajongás részedről, mert jobban odafigyel rád, mint a korodbeliek.
2010. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Semmit. Megmondod neki, hogy le akarsz feküdni vele.


Ő meg ha kedve van hozzá elhiteti veled, hogy szeret téged, hogy még egy pár évig csak ő élvezhesse a szűk kis puncikád melegét. Onnan tudhatod, hogy vonzódik, hogy van pénisze és nincs kiherélve.


34/F



Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:53"

2010. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

ne egy izomagyú fickót képzeljetek el hanem egy nagyon kedves aranyos jólelkű embert aki segít az embereken a szakmájával...

és tudjátok mit?

az utolsónak legyen igaza és legyen velem több éven keresztül legalább mellettem lesz, ő nem olyan aki csak a szexre megy.

de ha igen akkor egy bizonyos idő után állok elébe.

mert SZERETEM.

nem vagyok ribanc csak ilyet még sosem éreztem...

és ez felemelő érzés..:D

akik értelmes válaszokat adtak azoknak nagyon megköszönöm...:)

2010. aug. 10. 13:18
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért ne bánj majd lekezelően a saját korosztályodbeli fiúkkal csak azért mert olyan idős férfivel vagy mint az apukájuk.
2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!