Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi csajokon a maszk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi csajokon a maszk?

Figyelt kérdés

Most, hogy mindenki hordja, másnak is feltűnt szexi tud lenni egy maszk?

Tömegközlekedésen, utcán egyre jobban figyelem maszkos csajokat, olyan bájos tud lenni, és titokzatos, vajon mi lehet alatta?

Szemek szépen kifestve, csillog a tekintet.

Nem tudom, nekem kezd olyan lenni ez a maszk mint egy ruhadarab.

Vannak feszesek, lazák, színesek, fényesek. stb



2020. nov. 17. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2020. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Idióta.
2020. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem. Oké, titokzatossá teszi kicsit a másikat, ha az pont bejön neked, de és ha hatalmas kampós orrot takar meg kiálló fogakat akkor mi van? :D
2020. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%
Ugye te vagy az a bácsi, aki 30 éves, és még nem nyúlt nénihez, mármint legalábbis, aki pénzt ne fogadott el volna ellenébe?
2020. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Igen, szexi. Azért mert az arcuk nagy részét takarja. Ergó nem látod ha épp kicserepesedett a szája, vagy nagy duda orra van, pattanásos/ragyás az arca, bús képe van stb. Csak a szemeket.

Többet takat, keveset mutat így kevesebb az esély, hogy meglásd azt ami ronda benne.

2020. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemtom, van akinek jol all, pl nekem, mert eltakarja a ronda szamat, a szemeim tok szepek, de az orrom alatti resz elrontja a fejemet :D Ettol fuggetlenul jo lenne, ha nem kene hordani.
2020. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Van előnye, mivel így nem számít, hogy milyen a feje...bár...a testét meg takarja a kabát. :(
2020. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is takar mindetn ami csúnya az arcomon. Nagy az orrom és pufók arcom van, legördülő szájzugokkal. Az emberek sokkal kedvesebbek hozzám most, hogy nem látszik mennyire ronda vagyok alatta, mert a szemem legalább szép:-)
2020. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekért szeretek ide felnézni:)
2020. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, akin igen, az.
2020. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!