Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, pasik! Ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik! Ti örülnétek, ha a barátnőtök virágot küldetne nektek otthonra meglepetésképpen?

Figyelt kérdés
Kisebb településeken élők véleménye különösen érdekel, ahol esetleg konzervatívabban gondolkodnak még az emberek. De ha bármelyikőtök kifejti hozzászólásban, hogy mit gondol erről, annak nagyon örülnék!

2020. nov. 21. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Nagyon örülnék, ötletes, kreatív meglepetés lenne
Nem tudnám mire vélni, csodálkoznék, nem érteném
Nehogymár! Hát férfi vagyok, a virág meg női dolog, nekem az nem kell! Kikérném magamnak.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Ha mondjuk a virág mellé lenne egy kártya ezzel a szöveggel, akkor nagyon örülnék:

Este átmegyek hozzád a barátnőmmel és azt csinálsz mindkettőnkkel amit csak akarsz, a tiéd vagyunk.

2020. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam? A gesztusnak örülnék, hogy gondolt rám. De férfinak nem szokás virágot küldeni. Akkor inkább írjon egy levélben pár kedves szót.
2020. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy cserepes virág egészen jól mutatna a szobámba.
2020. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akk virágmagot küldjön, szeretek kertészkedni. Vagy vmi olyan növényt amit lehet futtatni
2020. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddigieket nagyon köszi, várom a további véleményeket is!
2020. nov. 21. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha napraforgó az, vagy fekete rózsa akkor persze, az összes többi inkább csak semleges. Az előbbi kettő azért jó, mert én is ezt küldenék neki.
2020. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenképp virágot akar küldeni csak tavasszal küldjön és olyat amit ki lehet ültetni
2020. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm,aki azzal jelezte,hogy keresett,hogy a kilincsre rakott valami kis mezei virágot amit épp talált út közben. Mindig tudtam,hogy ki volt az. :-)
2020. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, srácok!
2020. nov. 24. 17:13
 10/13 anonim ***** válasza:
ballagásra csak csak egy csokor virág, de szerintem máskora virágot kapni férfiként áhhh, értelme nincs sok nem igazán vagyunk szerintem oda a virágokért max a kertészek botanikusok. De amúgy meg örülnék h valaki gondol rám és viszonoznám valahogy
2020. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!