Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé? 23/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? 23/L

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy férfi, aki tetszik, de nem egy emeleten vagyunk és csak ritkán látom. Én még csak gyakornok vagyok a cégnél, de ő már főállásban van, 4 évvel idősebb nálam.
2020. nov. 21. 19:41
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
94%
Közös kv, cigi, ebéd, small talk, aztàn majd alakul.
2020. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Kérj tőle segítséget bármiben.

Aztán vihetsz neki sütit vagy kávét hálából :)

2020. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Filmes trükkel. Ha találkoztok, ejtsd el a táskádat. Menj neki hátulról véletlen. Öntsd le kólával az automata előtt. Intézd úgy, hogy összefussatok a liftben, kapuban, mintha véletlen lenne. Ha van kocsija, kérdezd meg milyen, mert te is ilyet akarsz és kellene tapasztalat róla. Ezer indok van, ne legyél már ennyire nyüzüge. Este nézz meg egy szerelmes filmet, az tele van ilyen közhelyes trükkökkel.
2020. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig úgy közeledtem a kiszemelt felé, hogy segítséget kértem tőle. A legtöbbször bejött :D
2020. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!