Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan reagálnátok,ha a pasitok olyanokat csinálna mint amik a prank videókban vannak?

Figyelt kérdés

Facebookon több olyan prank videót is látok ahol a pasi felveszi videóra,ahogy megszivatja a barátnőjét.

Például egy adag borotva habot a barátnője fejéhez vág,majd szét keni a fején.

Vagy hirtelen ráijesztet valamivel.

Ehhez hasonló szivatasokat csinálna a pasi.

Ti hogyan reagálnátok?


2020. nov. 21. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú lennék és csalódott, mert valószínűleg addig nem gondoltam volna a pasimról, hogy ilyen hülyeségeket csinál. Nem jönnék össze olyannal, akiről tudom, hogy a humora egy óvodás szintjén van.
2020. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek többsége kamu.

A másikat megijeszteni nem vicces, sőt, konkrétan maradantó károsodásokat lehet vele okozni. Aki ilyet csinál, hülye.


Az aranyos szivatásokat szokták szeretni, de a videókban lévő primitív baromságok csak infantilis fiúknak juthatnak az eszébe, ami nem éppen vonzó tulajdonság.

2020. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne többé a barátom.
2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyrészébe a barátnő is be van avatva.
2020. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék ennek. Magukkal a csínyekkel... a borotvahabos nagyon egybites, de azért nem a világvége. De ha kitenné a netre, nemhogy szakítanék vele, de be is perelném, amiért sérti a személyiségi jogaimat, hogy az engedélyem nélkül kiposztolt.
2020. nov. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az apró poénokat normális keretek között értékelem. De ez a borotvahabos dolog gimnáziumban volt divat, nagyon gyerekes. Megijeszteni volt, hogy megijesztett, persze nem szándékosan, de azon nevettünk egyet. Nem tudnám elviselni, ha heti szinten ijesztgetne, mindig azt figyelném, hogy épp hol van, nem tudnék nyugodt lenni mellette, pedig nekem ez nagyon fontos.
2020. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!