Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálok kapcsolatban lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok kapcsolatban lenni, utálok barátnő lenni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Életemben először vagyok ilyen hosszú kapcsolatban. (1 év) De ez a tudat nem boldogít, nem vagyok büszke rá, mindig gyomorgorcsom van tőle, ha eszembe jut. Hiányzik a régi életem, amikor egyedül voltam. Egyszerűen nem érzem komfortosan magamat. Pedig már együtt élünk, ami nagy könnyebbséget jelent anyagilag, meg kényelem szempontjából, de mégsem vagyok boldog. Körülöttünk a rokonságban mindenki hazasodik, meg gyereket vállal, én viszont hallani sem akarok erről, rosszul vagyok a témától. Velem van a baj? Szinglikent annyival izgalmasabb életem volt, csomó hobbim stb. Büszke voltam magamra, de most meg egy unalmas háziasszony vagyok, kedvetlen, zéró kreativitással és már a céljaimhoz sem érzek magamban erőt. Miért van ilyen negatív hatással rám egy stabil kapcsolat? Mással is előfordult már ilyen? Mit lehet tenni?

2020. nov. 22. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugy tűnik nem szereted a párod. Ha szerelmes lennél, nem éreznél ilyeneket.
2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a nem megfelelő emberrel vagy. :/ Velem is volt ilyen, hogy valaki mellett nem találtam a helyem. De az is lehet, hogy túlságosan szereted a függetlenséged, ilyen is van. Igazából hiányzik neked állandó társ, ezt kéne feltenni magadban. Mert ha nem, jobb menni. Nem mindenki való anyának vagy feleségnek és nem is tud úgy boldog lenni. Ez nem baj, te ilyen vagy. :) Ha ez nyugtat és is csomó kapcsolaton vagyok túl, mert nem voltam benne boldog és szerettem szingli is lenni.
2020. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a f.nak vagy vele? Gondolom nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Minek erőlteted?
2020. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Inkább a ő erőlteti.
2020. nov. 22. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
"Szinglikent annyival izgalmasabb életem volt, csomó hobbim stb. Büszke voltam magamra, de most meg egy unalmas háziasszony vagyok, kedvetlen, zéró kreativitással és már a céljaimhoz sem érzek magamban erőt." Ezeket ha fel kellett adni egy kapcsolatért ott baj van az nem szerelem. Hobbijaid hová lettek?? Házi munkát nem felezitek??
2020. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Mert okos nő vagy!


Az okos nő SZERETŐ, nem barátnő, meg pláne nem feleség.

2020. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Lépj le! Nincs ennyi sütnivalód?
2020. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Házimunkát fékezni. Attól, hogy párod van még lehet a barátokkal is menni és a hobbikat se értem miért adtad fel?

N

2020. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
felezni*
2020. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#5 De igen, mégis nekem a munkával, az utazással, meg a fozessel megy el az időm. Otthon edzettem, de erre most nincs lehetőség, mert az egyetlen helyiségben, ahol lehetne, ott a párom van és dolgozik, meg utána pihen. Elmenni meg most nem lehet és amugyis otthon csináltam ezeket. Régen mindig szivesen oltozkodtem, készülődtem, de mellette csak a praktikumra torekszek, mert mindig sürget, plusz nincs hely a cuccaimnak, a legtöbb el van pakolva a szekrény mélyére. Reggel en sokkal korábban kelek, szóval nem válogathat reggel, mert ő még alszik, előtte este kell kikeszitenem a dolgaimat, amikor mondjuk szivesebben ülnék le írni, mint régen, de azt úgy nem is tudom, hogy ő közben ott néz sorozatot a házi mozin. És még millió kis ilyen dolog van.
2020. nov. 22. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!