Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen srác megváltozhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác megváltozhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, 18 éves és egyszerűen minden lányra ráhajt aki megtetszik neki. Szinte minden buliban, discoban felszed egy csajt. Komoly kapcsolata eddig 1 vagy 2 volt, de az sem tartott tovább egy évnél? Ti ismertek ilyen fiúk? Lehetséges, hogy egy ilyen srác megváltozzon egy lány kedvéért?

Kort és nemet írjatok!

Köszi


2010. aug. 11. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem ha csak a pnci érdekli majd 2025évesen talán megváltozik de addig bisztos nem 21/f
2010. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lesz akkor persze, hogy megváltozik, és felhagyja ezt az életmódot, így még csak egy kisgyerek, aki pun*it hajt.
2010. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
És mivan ha így keresi az igazit.
2010. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen fiút, nem egyet nem kettőt, figyeld meg, az lesz majd, ezt boritékolni tudom neked, hogy eltelik pár év és csinálja ezt a virágról-virágra szállok, mindenkit megduGok stílust, addig ameddig meg nem unja, hogy csakúgy megkapja a lányokat, és rájön arra, hogy nem szeretné leélni az életét, úgy hogy nem volt egy komoly kapcsolata sem ezért elkezd keresni egy lányt addig ameddig az NEM-et nem mondd neki(kicsit dögölj meg john tucker-ös feeling de így kell csinálni;))

Ezután a NEM után rájön, hogy hoppá, nem úgy van az ahogy Őfelsége kitalálta, hogy bármikor megkap bármilyen nőt, és elkezdi érdekelni, mert mi kell minden pasinak és nőnek egyaránt?AKIT NEM LEHET CSAK ÚÚÚGY MEGSZEREZNI:))) akiért küzdeni kell, harcolni kell, meg kell hódítani.Ez már kihívás;)

Még egy darabig csinálja ezt aztán hidd el nem fogja:)

Ha nem így lesz akkor letörlöm magam erről az oldalról XD

20/L

2010. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, egy valaki lett volna, akiért változtam volna, nem kellettem neki, égi jel volt :D
2010. aug. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Beleun.. én is beleuntam xD ..Mondjuk nekem kicsapongások voltak.. így kezdtem 15 évesen hogy csajoztam ezerrel utána lett egy hosszútávú kapcsolatom utána vége lett utána megint csajoztam ezerrel utána összeakadtam egy olyan csajjal akiben valami nagyon megfogott és felhagytam ezzel az élettel addig amíg nem szakítottam azzal a csajjal és megint újrakezdtem.. és ez így megy nálam örök körforgásban amíg egy csajnál meg nem állapodok.21 f
2010. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt,az szokott lenni:) átütő szerelem kell a változáshoz...és kor is.
2010. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiúk úgy vannak genetikailag kódolva, hogy lőnek minden p*ncira amit elérnek, amig a csajoknak elég jól meg kell gondolniuk a dolgot, mert ugye egy rossz lövés és 9 hónap első körben, de lehet akár egész élet bukó.

Aki igazán szereti a csajokat, az sose áll le. Max amig egy csajszi mellett van, addig kicsit visszafogja magát.. az elején, amig az újdonság varázsa megvan.

2010. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megváltozhat, de lehet, h nem fog. Akinek családja van 25 éves kora után, az nyilván nem tudja, de a szórakozóhelyeken hemzsegnek a 30-as 40-es 50-es férfiak, akik bizony nem nőtték ki... még akkor sem, ha már volt
2010. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
folyt.: ak szerelmesek.
2010. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!