Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az ember akkor sem akar kapcsolatot ha kezd érezni valamit a másik iránt?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok?
2020. nov. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi..nem áll készen, nem fér bele az idejébe, energiájába, figyelmébe, stb stb
2020. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

+ lakhely, munka, pénz, család...

2020. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötődésfóbia. Nem tudom, van e ilyen a pszichológiában, vagy csak én hívom így. :D A lényeg ugyanaz. Rossz tapasztalatok, csalódás, a szeretett személy tudatos visszaélése az érzelmekkel stb. Sokan átmegyünk ezen és sokan megtanulják egészségesen kezelni, de én gyökér vagyok, még mindig múlton rágódom ahelyett, hogy túllépnék rajta.
2020. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem illettünk össze. Bármennyire szeretett, mutatta ki felém az érzelmeit, nem kellett. Én is kezdtem szerelmes lenni, de a józan eszem, mint mindig, legyőzte az érzelmeimet.

Nálam kevés a szerelem, megértő partnerre és lelkitársa is szükségem van. Ha mindez megvan egy emberben, akkor lehet szó kapcsolatról.

2020. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Akarni szeretnék, de mindig befékezek, mert félek, hogy nem lennék jó neki.
2020. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy annyira mégse érzem, hogy éne a másik, csak nem akarom megbántani. Ha valaki kell, nem keresek kifogást.
2020. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!