Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fogom ezzel idegelni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogom ezzel idegelni a párom?

Figyelt kérdés

Túlságosan is ügyelek a szex terén a tisztaságra.

Ha akció van, tegyük fel elmegy fürödni de közben mire betalál a hálóba átmegy vagy 3 szobán aminek megfogja a kilincsét illetve a lámpakapcsolót vagy adott esetben a tv kapcsolót miközben én előtte kényeztetem magam akkor nem engedem hogy azzal a kézzel nyúlkáljon.

Konkrétan ha fürdök és utána én masztizom akkor semmihez sem nyúlok addig. Ajtót pl könyökkel zárom be így értsétek és ezt elvárom tőle is. /N



2020. nov. 23. 12:55
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még nem volt kapcsolatom.
2020. nov. 23. 12:55
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

" átmegy vagy 3 szobán aminek megfogja a kilincsét illetve a lámpakapcsolót vagy adott esetben a tv kapcsolót"


Ez beteges.

2020. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Hat ez elég durva. Vágylohasztó lehet, hogy visszazavarod kezet mosni miközben kezdődne az akció :DD
2020. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen kifogod.
2020. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy ki fogod, ez már messze beteges szint.
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is durva. Akkor gondolom nálad olyan se lesz, hogy csak úgy durr bele bumm, éppen ahol rátok jön.
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem vagy normális. Rendszersen fertőtlenítsed le ezeket a felületeket (egyébként sem árt), ha ennyire zavar.
2020. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Biztosan nem lenne kedvem már igy.
2020. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De most gondoljatok bele, mennyiszer megfogdossuk dzsuvás kézzel ezeket. Telefont majd tv kapcsolót stb..A telefon milyen undoeítóan retkes már!

Ennyi erővel megsimizhetnéd a hajléktalant majd jöhetne az aktus. Ilyet biza csak nem csinálsz.

2020. nov. 23. 13:06
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Úgy úgy kérdező, ásd csak magad alatt még mélyebbre azt a gödröt :D Miért nem egy hasonlóan OCDs elmebeteggel jössz össze?
2020. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!