Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni? miért akar palira venni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem online egy férfival 2 hónapja. Végzős orvosis, 55 km-re élünk egymástól. Eddig még nem találkoztunk, mert tanult, covid, stb. Mindig volt valami. Jelenleg 12 órában gyakorlaton van még egy kis ideig. Eddig majdnem minden nap írt, hangüzenetet hagyott, heti 1-2 alkalommal felhívott. Amióta gyakorlaton van, hetente 2x írt csak (a héten arra "fogta" az eltűnését, hogy megszült egy családtagja).


Jelenleg 3 képzésem van és van fogalmam arról, mi folyik az egészségügyben, mert éveket lehúztam ott. Azonnal nem tudtam felvenni a telefont, visszaírni, pár órás csúszással, de tudtam életjelet adni magamról. És még a párkapcsolat is belefért úgy, hogy heti 3-4 alkalommal 20:30 után estem haza hulla fáradtan, ráadásul az ügyeletekről és a még akkor is tartó tanfolyamról nem is beszélve.


Úgy érzem, hogy ha lemegy a gyakorlata, jön a következő vizsgaidőszak és azért nem fog "tudni" találkozni velem és az este 8 órás időkorlátozás és a szórakozóhelyek, éttermek, kávézók bezárása is jó "ürügynek" bizonyul neki ebben a helyzetben.


Nő létemre én bírtam jobban a gyűrődést az eü+tanfolyamok+párkapcsolat hármasában vagy mi a probléma? Mit akar? H*lyére akar venni? Vagy csak számomra evidens, hogy ha nincs időm, erőm, kapacitásom valamire, akkor nem vágok bele? Vagy abban az esetben is velem van a baj, hogy fordított esetben egyenesen elmondanám a másiknak, hogy "bocsi, ezt így, ebben a formában nem tudom csinálni"?


Igazából semmit nem mond ebben a témában... Ha olyanja van ír, hív...


2020. nov. 23. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap alatt nem sikerült találkozni, komolytalan az egész, hagyd a fenébe!
2020. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Amióta gyakorlaton van, hetente 2x írt csak (a héten arra "fogta" az eltűnését, hogy megszült egy családtagja)."


Valamint járja a várost, akár a megyét, és a gyakorlat keretében is,

végzi a teszteket.

Ha orvossal akarod lekötni magad, akkor erre kell berendezned az életedet: amikor telefonálnak, akkor az ágyból is ki fog ugrani. Délelőtt rendel, délután a kórházban szolgál, olykor éjszaka, hétvégén kötelező ügyelet.

Emellett folyamatos továbbképzés, vizsgák, mert az orvos addig tanul, míg él.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2020. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

"ha lemegy a gyakorlata, jön a következő vizsgaidőszak és azért nem fog "tudni" találkozni velem és az este 8 órás időkorlátozás és a szórakozóhelyek, éttermek, kávézók bezárása is jó "ürügynek" bizonyul neki ebben a helyzetben."


Nem akarlak bántani, de minden tárgyilagosságot, realitást, önzést és ostobaságot látok.

2020. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából az elkövetkező 5 évem a munka melletti tanulással/továbbképzéssel fog telni ("nekem is").


3: ez még ennek a valaminek/semminek a kezdete... De jó, legyen, önző és ostoba vagyok.

2020. nov. 23. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus nem kellesz, de azért szórakozni jó vagy ha éppen nincs jobb dolog.


Kifogások ezerrel, nem lepne meg, ha lenne csaja.

2020. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Te is egészségügyis vagy, mint írod, ismered a kötöttségeket.

Nagy távolságban éltek egymástól.

Ő még tanul, vizsgázik.

Gyakorlatát végzi, a szakmai jövője most dől el.

Közben itt a pandémia a kötelező plusz munkákkal.


És itt vagy neki te mint ígéret, aki mindebből nem fogsz

fel semmit. Hisztizel és követelőzöl, bizalmatlan vagy,

akkor , amikor alig tudtok valamit egymásról.


Mégis mit gondolsz, kell ez neki púpnak a hátára?

2020. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából én sem lepődnék meg, ha lenne más a képben...


2 hónap után egy pl szombat délelőtti 1-2 óra olyan nagy dolog (abban az esetben, ha én mennék)?


Felé nem követelőzök, nem hisztizek, semmit nem csinálok. Ha ír, válaszolok, ha felhív, felveszem. Egyebet nem teszek, az utóbbi időben nem is kezdeményezem vele a kommunikációt (10 esetből 4x tettem eddig).

2020. nov. 23. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hagyd ezt a sracot. Ha valaki akar toled valamit, MEGOLDJA. Ennek a sracnak jo vagy beszelgetnj de tobbre nem, mindig kesz kifogas miert nem. Nem haladtok semerre
2020. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!