Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen 58 évesen match-em...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 58 évesen match-em volt egy 32 éves csinos nővel. Hétvégére randevút beszéltünk meg. Finoman szólva nem én vagyok Adonisz. Kopasz pocakos. Létezik itt olyan nő aki ilyet el tud képzelni magáról?

Figyelt kérdés
Esetleg férfi akinek volt hasonló tapasztalata?

2020. nov. 24. 06:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

Férfiként azért más is számít. Anyagilag és szakmailag sokat értél el az életben? Esetleg lehet még a nők számára vonzó, amolyan tökös, magabiztos, beszédes, vicces személyiséged van? Mert külsőre nem muszáj jól kinézni,ha a fentiek közül valami megvan, mert ezek miatt is fel tud rád nézni, tud hozzád vonzódni egy nő.


A nőknél szerencsétlenek általában nem magában a csúnya/kövér, hanem a csúnya/kövér + még csóró és béna viselkedésű férfiak.

2020. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudja mim van. Nem vagyok milliárdos. A profilomon egyetemi végzettség látszik. Munkáról pénzről nem beszéltünk.
2020. nov. 24. 07:00
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

40 eves no vagyok, de mar a korod kizaro ok lenne.


Neki nyilvan nem, gondolom, a kopasz fejed es a potrohod felett is atsiklik.

2020. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
2. Nem kell milliárdosnak lenni. Már azzal sok nőnél nyerő vagy, ha van saját ingatlanod, egy akármilyen autód és van párszáz havi nettód.
2020. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4

Nem sok olyan nővel találkoztam akit érdekelt volna mim van

2020. nov. 24. 07:32
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
37 éves vagyok. A kopaszság és a túlsúly még nem ijesztene meg, mert van akinek jól áll. De az 58 év bizony már sok lenne.
2020. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne nagyon áltasd magad.Ha nem vagy külsöre egy kib..ott adonisz,akkor azért én fentartásokkal kezelném ezt a 58/32 öt.

Én 50 vok,de nem egy átlagos testalkatù.

A párom 35.

Ne feledd,hogy kép alapján történt a kapcsolatfelvétel,tehát majdnem semmit sem tud rólad,csak hogy 58 éves vagy.

Csinos 32 es nemigen hiszem hogy 50 felett keresgélne.

Csak óvatosan..

Ne a pötchöddel gondolkozz!

2020. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Van, akinek jól áll, ahogy 6-os is mondta, de ilyet még talán csak egyszer láttam, és ő is csak kövér volt, nem kopasz. De hát na, "some like their men with a dash of fuckin' ugly."

Nálam személy szerint a korod is kizáró ok lenne 33 éves nőként, sajnálom.

2020. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra is kizaro ok ez a korkulonbseg. Szerintem titkon azt remeli, hogy bevagodsz egy fekete Audival.

Nagybacsim javara 26 ev van..de penze is van. :/

Na de inkabb ne iteljunk elsore..vannak nok, akik kifejezetten az idosebb ferfiakra buknak. Talalkozzatok, aztan kiderul. Senki sem kenyszerithet bele egy kapcsolatba, de egy randit tul lehet elni.

33n

2020. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9

Fekete ( fehér ) Audi ( Suzuki ) Újonnan vettem. Ezer éve.

2020. nov. 24. 08:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!