Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit tapintatosan visszautasítani?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen "családi ismerősőm", néha segít a szüleimnek, és nekem is, van hogy a szüleim vacsorázni hívják, és amikor még otthon éltem ugye én is ott voltam a vacsorákon. Kb egy hónapja "kezdtem el" elköltözni otthonról és sokat segített cuccolni, elkezdett egy kicsit flörtölni velem, fűzni engem, akkor próbáltam kedvesen ellenálli, hogy lássa hogy nekem ez nem annyira jön be. De egyre nyomulósabb lett, és mostanság mikor segít nekem a lakásban mindig a szexuális életemről kérdez, meg csomószor rácsap a fenekemre, mögém áll " tartani" mikor felállok a létrára vagy székre, vagy valami. Múltkor beleevett a kajámba kérdezés nélkül. Nem tudom lerázni hogy nem kell segítség, megoldom egyedül. Folyton jön és "segít". A legzavaróbb (számomra) az egészben az hogy 23 évvel idősebb nálam, tehát 43 éves! Mit tehetek? Kérlek segítsetek mert rémesen érzem magam miatta!

2020. nov. 25. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Asszem kiosztottam volna már. Csapkodja a kedves mamája fenekét.
2020. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, a vén kecske. Ezt nem tapintatosan kell visszautasítani, hanem határozottan le kell állítani. Ne hívd többet, ha jön ne engedd be. Ha mégis találkoztok és megint rácsap a fenekedre, akkor meg mondd meg, hogy ez neked kellemetlen és fejezze be. A szexuális életed szintén nem tartozik rá, mondd meg nyugodtan, hogy nem akarsz erről beszélgetni. Nem tartozol neki semmivel, ne fogadd el többet a segítségét.
2020. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan kihasználja a helyzetét. Cserébe vár dolgokat, ha meg nem adod meg neki, akkor le fog kurvázni.

A taperolás kifejezetten gusztustalan dolog. Ha nem érti meg, h hagyjon békén, beszélj a szüleiddel, hátha ők a tudtára tudják adni.

2020. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Adj neki egy tizest, abból el tud menni huszonéves prostihoz.
2020. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: Nem beszélsz vele, nem hívod, mindenhonnan letiltod és elküldöd a jó francba. Csapkodja a jó édes anyukáját az ilyen... :/ Amúgy igen, ha nem ért a szép szóból, akkor meg beszélj a szüleiddel.
2020. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj apádnak, hogy undoritóskodik.
2020. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Azt fogja mondani mindenkinek, hogy szörnyü vagy, borzasztó, és sajnálja azt, akivel majd össze akarsz jönni

És ezek mellett az örök klasszikus is befigyel: lekváz és olyanokat fog terjeszteni rólad, hogy te kezdtél ki vele, szerelmes vagy belé és ő küldött el téged. Azért viselkedsz így.


Erre számíts a rosszabbik esetben. A jobbik esetben felfogja a csöpp agyával, aztán leszáll rólad.

2020. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd be a lakásodba.

Addig jár oda, addig fogdos, míg meg talál erőszakolni. (A nemi erőszakok nagy része zárt ajtók mögött, ismerősök által történik.)

2020. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy köszönöd, de mostanában nem érsz rá,

egyelőre nem folytatod a "berendezkedést".

2020. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szívességekért cserébe vár "valamit"...


Kérdezd meg tőle, hogy mennyivel tartozol az eddigi munkájáért.


Ne azt, hogy "mivel", mert akkor még meg is mondja.

2020. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!