Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg nem számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem számit hogy a pasinak miböl van pénze csak legyen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 07:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak a saját részemről tudok beszélni - van máshogy gondolkodó nő is, nyilván, mert nem vagyunk homogén halmaz.


Ha tudom az illetőről, hogy lopással-csalással szerezte meg azt a pénzt, bűnöző, idős embereket húz le zepterezéssel, akkor egy pillanat alatt kiábrándulok belőle. A pénz meg annyira nem központi dolog nálam társkeresésben, hogy amíg magát el tudja tartani és nem engem akar lehúzni, addig nem gond az sem nekem, ha minimálbért keres... sőt bizonyos idő után a saját lakásomba is beköltöztetem, és abban is benne vagyok, hogy arányosan fizessük a dolgokat. Volt olyan párom, aki a felét kereste meg annak, amit én, és nem a pénz volt az oka a szakításnak.

2020. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, én ezt pont fordítva gondolom. Nekem inkább az fontos, hogy miből keresi a pénzt, az, hogy mennyit nem érdekel. Én megkeresem a magamét, nem igazán számít, hogy a párom mennyit keres.

Olyannal nem tudnék járni, aki bármi törvénybeütköző tevékenységet folytat. Ezen kívül nekem az is fontos, hogy a párom szeresse a munkáját. Hiába keres sok pénzt, ha minden egyes nap úgy indul el, hogy utálja amit csinál. Inkább legyen egy rosszul fizető munkája, amennyiben szívvel-lélekkel tudja csinálni.

Elhiszem, hogy sokan hiszik a nőket pénzéhesnek, mert sajnos sok példa van erre. De nem kell általánosítani, szerintem még mindig többen vagyunk, akiknek nem a pénz számít.

20/L

2020. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az megint más kérdés, hogy mi van akkor, ha a nő nem tud a bajos üzelmekről. Nyilván van az az eset, amikor nyilvánvaló, csak hótt hülye, vagy játssza a hülyét, de ha egy mesteri hazudozóval él együtt, vagy simán el lehet hinni a férfiról, hogy a munkájával érte el a pénzt (pl. magas pozícióban van, vagy sokat dolgozó vállalkozó), akkor nem biztos, hogy egyértelmű, és sok ember nem túl jó emberismerő amúgy sem.
2020. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!