Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne, ha bejelölném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha bejelölném facebookon? Voltak a munkahelyemen vidékről rendőrök, és volt köztük egy srác, aki szimpatikusnak tűnt. Mivel, kivolt írva a neve az egyenruhájára, így nem volt nehéz megtalalálnom, és kicsit lecsekkolnom a facebookon.

Figyelt kérdés
Lehet ő nem is emlékszik rám. Szóval, szerintetek, kezdeményezhetnék én?

2020. nov. 28. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Jelöld be.
Ne jelöld be.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Rendőrnek mióta lehet Fosbúkja???
2020. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek többet akinek van.
2020. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jelöld be. Sőt keress rá a munkatársaira és az egész rendőrkapitányságot jelöld be. Mindenkit!! Úgy nem ciki.
2020. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2. vagyok, jelöld csak be mit veszíthetsz?
2020. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy rossz kislány voltál, és ideje megbüntetnie téged. Ha szerencséd van, akkor veszi a lapot. Ha nem, akkor lesz egy rendőrségi ügyed.
2020. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne lehetne rendőrnek facebookja? Lehet azt nem nyilvánossá is tenni okoska.. Ismerőseit meg nyilván megvalogatja.


A büntessen meg dumát inkább mellozd, baromi gáz, de egy csekket irhat ha nagyon arra vágysz.

2020. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


"okoska" azért, mert tilos! Volt erről vezetői utasítás kiadva, te senki civil.

2020. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van rendőr ismerősöm, akinek van facebookja, csak nem nyilvános.

Én mindig próbálok nem hinni a rendőrös vicceknek, de ha a hetes az, akkor a suttyó stílusa alapján tökéletesen ráillenek. Tényleg lassan szégyellnivaló foglalkozás lesz az ilyenek miatt. Ugyanaz mint a pedagógus, alapból egy tiszteletreméltó szakma kéne legyen, de már csak a férgese megy oda, akit máshova nem vettek fel.

2020. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A mai világba már természetes az is ha a nő kezdeményez. Nálunk is így volt a párom írt rám hiába hogy nő és lassan 2 éve hogy együtt vagyunk. 🙂
2020. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!