Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy felejtsen el végre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szingli nő vagyok, aki elkövette azt a hibát, hogy egy foglalt férfi szeretője lett, 1 évig tartott a viszonyunk. Mivel jól működött köztünk az amiről a szeretői viszony szól, így eleinte jó volt a dolog, de a vége felé teherré vált számomra az egész, csak le akartam zárni, és elfelejteni a dolgot, de ebben ő nem igazán partner.. Akkoriban eléggé megromlott a kapcsolata azt mondta, bár utólag ezt kétlem, no a lényeg az, hogy el is vette feleségül a párját. Mikor megtudtam, eldöntöttem, hogy itt a vége, azóta nem is találkoztam vele. A külvilágnak azt mutatja, hogy milyen jó a házassága, ha nem ismerném, még én is elhinném annyira jól eladja magát, de hát ismerem sajnos. Sőt nemrég megtudtam, hogy babát várnak, ennek ellenére hónapok óta nekem írogat. Tiltottam a számát, profilját, de napok múlva megint keress újról, azt mondja nem tud beletörődni, velem akar lenni, hiányzik neki a dolog stb..


Gondoltam, hogy elmondok mindent a feleségének, de annyira szereti ezt a barmot,terhes is, nem akarom, hogy baja legyen, meg lehet ügyesen kibeszélné magát a "kedves" férje, és én jönnék ki rosszul, így inkább elvetettem a dolgot, viszont kezd betelni a pohár, miért nem tud lenyugni, és a feleségével meg a kicsivel foglalkozni, és engem békén hagyni?


Ötleteket várnék, hogy hogyan koptathatnám le, köszönöm!


2020. nov. 29. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit off, de többször láttam én is, hogy már házasság előtt megvolt a szerető a vőlegénynek, nem hogy azért mert már x év után "unalmas a kapcsolat"... A másik ilyen fordulópont a kisbaba érkezése, akkor is sok férfi veszi elő a noteszét és hívja gőzerővel az exszeit.
2020. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A baromnak mond meg, hogy ha nem áll le, minden eddigi üzenetet átküldesz a feleségének. Zsarold meg nyugodtan, másból az ilyen nem ért.

A feleségét sajánlom, mert utánad nemsokára jön a következő szerető és előbb vagy utóbb, de fényderül rá. Onnantól választhat szörnyű házasság és egyedülálló anyai szerep közül.


Ilyen ember miért csinál gyereket? Miért házasodik?

2020. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a számát letiltottad, akkor igazából nem tudja felevenni veled a kapcsolatot. Azt, hogy különböző profilokról írkál, hagyd figyelmen kívül, egy idő után úgyis abbahagyja, ha nem reagálsz.
2020. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A te dolgod odáig tart, hogy vele hogy alakul a kettőtök kapcsolata. A feleségéhez már semmi közöd.
2020. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Üzeneteit mentsd le, írd meg neki hogy amennyiben 2 napon belül nem áll le örökre, szülés után néhány hónappal után megy a feleségéhez az összes elmentett üzenet, mert csak azért nem küldöd el mert terhes és nem akarod hogy baja essen terhesen.
2020. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!