Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz amit csináltam szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz amit csináltam szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Régóta szerelmes vagyok egy srácba, de ő sajnos nem viszonozza. Legalább van annyira korrekt, hogy az első percőt leszögezte, hogy nem akar kapcsolatot, de én így is belementem ebbe, csak azért hogy legalább ennyit is vele lehessek. Az utóbbi hónapokban néha nála töltöttem az éjszakát, de ma reggel kellett menjen dolgozni,és mondta, hogy maradjak nyugodtan tovább aludni, és hagyott kulcsot. Nagyon aranyos volt, készitett nekem kávét, és reggelit mielőtt elment. Mivel nem szokott főzni, és tönnyire csak gyorskaját eszik, gondoltam meglepem, és főzök neki valamit mielőtt hazamegyek. Nem ilyen reakcióra számítottam, mert kesőbb azt írta, hogy nem kellett volna ezt tegyem, mert nem vagyunk kapcsolatban, és ezzel csak túlbonyolítom a dolgokat. Most nagyon hülyén érzem magam.

2020. nov. 30. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Gáz.
2020. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Az is vagy, már megbocsáss.

Ő egy gesztust tett, hogy ne kelljen korán kelned. Úgy gondolta, nem jelenti azt, hogy szépen, lassan már "be is költöznél" az életébe.


Meddig akarod még porig aláztatni magad?!

Használ. Ennyi.

Nem is titkolja, és be is tartja.

Amint észreveszi, hogy te ösztönösen továbblépnél, felállítja a sorompót.

Ez egy szemét.

2020. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Hogy is van ez a "senki nem szeretne ürítőtartály lenni" dolog? Úgy tűnik van akinek ez tetszik... Sajnos, mivel a méltósága a nullára redukálódott. A figura sem különb, mert bár korrekt, de attól még lazán használja ki. És ki tudja miket mond a háta mögött mikor "a havereknek" mesél.
2020. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%

3-asnak.


A "korrekt" jelzőt ebből kivenném.

Eleve nem korrekt, hogy elvárom, hogy alám feküdjenek mindenféle

érzelmi viszonzás, emberi kötődés nélkül.

Ha kimondja, akkor sem korrekt. Maga az emberi kapcsolathoz hozzáállás nem az: "nekem mindent, neked semmit", ha pedig mégis egészségesen többet akarsz, akkor a pálcámmal rákoppintok a körmödre.

2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Miért használná ki a pasi? A kérdező belement, tudta mit vállal. Ő is akarta.
2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

4.


Nem így értettem a "korrekt" jelzőt, mert ilyen értelemben tényleg nem az. Hanem, hogy előre megmondta, hogy több nem lesz. Az már másik kérdés, hogy az elvei lehetővé teszik azt, hogy ezzel semmi baja nincs és leszarja, hogy ezzel tönkretesz valakit. Feltételezem a kissé genya "nem az én hibám, hogy ő így megalázkodik" logikát követi.

2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%
Most már mindegy. Mondd meg neki, hogy szereted, de mivel ő nem, ezért jobb ha más irányt vesztek. Hidd el, neked egy vesztes játék, később érettebb fejjel nagyon kellemetlen lesz visszaemlékezni erre a kapcsolatra, legyen már méltóságod, az isten szerelmére! Mint egy megtűrt kutya, kaptál egy kis kaját de az orrora van koppintva, nyomatékosítja hogy te egy kóbor kutya vagy, nem az ő kutyája. Majd ne félj lesz nő aki akkora hatással lesz rá, hogy ő lesz a "gazdija" . Te meg majd csak lesel, mert téged nem fogadott be, csak néha enni adott, de az nem ugyanaz. Bocs a béna hasonlatért, remélem azért lejön a lényeg.
2020. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Biztosan illik erre a "kihasznál" fogalom? Én úgy fogom fel, hogy nyílt lapokkal játszik, és én vagyok az ostoba amiért elfogadom a feltételeit. Több mint 15éve ismerem, és talán ezidő alatt végig szerelemes voltam belé, pedig soha nem közeledett hozzám flörtölve. Egyébként nagyon jófej, intelligens és segitőkész.
2020. nov. 30. 20:32
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Most nem azért, de a reggelikészítés és a kávé mennyivel tartozik bele jobban, mint az ebéd? Az oké, hogy ott alhatott, de ha annyira csak szex, akkor nem kell reggelivel ellátni sem. Én házasságban élek, de még az életben nem készített nekem reggelit meg kávét a férjem.
2020. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem közeledett flörtöl e? Az érdekes, hogyan kerültél az ágyába?

Amúgy nekünk mindegy mi lesz a végkimenetel, csak aztán ne mondjad, hogy összetörte a szíved, mert egy másik nővel bezzeg egyből össze bútorozott, érted.

2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!