Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly veszekedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly veszekedés után vicces ha a csaj olyan üzeneteket ír hogy vissza akar menni hozzád és bocsánatot kér vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés
Ezzel csak saját magát alázza meg? Vagy vicces hogy ilyen kis hülye üzeneteket ír?
2020. dec. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Se nem vicces, se nem szánalmas. Erény, ha az ember be tudja látni a tévedését.
2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést nem is értem! Mi ebben a vicces?


Te ki vagy ebben a kérdésben? Tippem szerint a harmadik külső fél.

2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ő volt a hibás , akkor kis tacskó jellemtelen , ha ő hibázott sokadszorra és nem képes változni akkor egy troger..nem foglalkoznék vele!
2020. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, hozzam nem jonne. En nem vagyok mar gyerek, de lehet, hogy naluk mukodik.
2020. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hányszor hallottuk ezt es megis át basztak ugyanúgy stb mind egyforma
2021. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!