Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!Első ottalvásra hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Első ottalvásra hogyan készültök?

Figyelt kérdés
Milyen pizsit visztek? Sminkben alszotok? Hogyan oldjátok meg,hogy ne "döbbenjen le" a reggeli arcotoktól az új fiú?
2020. dec. 4. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Alapból nem sminkelek, de amúgy sem aludnék sminkben..

Nehogy már ne merd neki megmutatni az igazi arcod.

Asszem kategóriát tévesztettél.

2020. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a szokásos pizsim (póló, leggings) vittem és sem sminkelek, szóval nincs mit lemosni, de természetesen ha sminkelnék akkor lemosnám alvás előtt. Nem tudom minek a trükközés, úgyse fenntartható éleetd végéig, inkább most tudja meg mire számítson, mint később. Ne izgulj ilyen csacsiságokon, csak élvezd a közös időt :)
2020. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a pizsiben voltam:

[link]

Évente alig párszor sminkelek, egyébként soha. Miért döbbenne le? Ő talán nem kótyagosan és kócosan kel? Nem kell ezen stresszelni.

23/L

2020. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem sminkelnék, pedig nappal mindig.


Alap higénia legyen. Szőr mentesség, frissen mosott haj...


Én 90%ban hálóingben alszok, ami pamut, de mell résznél csipke szegélyes és spagetti pántos.


Kényelmes, ugyanakkor könnyen szabaddá lehet tenni a cicit :D

2020. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szemöldököm húzom ki, maximum egy kis fényt rakok (világos, selymesen csillogós púder) a belső szemzugba és a szemöldök íves része alá. Szóval nincs nagy drámai változás :)

Valami egyszerűt viszek, mondjuk fekete bugyi+póló.

Frissen mosott hajjal megyek, úgyhogy reggel cuki kócos vagyok, nem csimbókos madárijesztő.

Smink helyett inkább arra teszem az energiát, hogy a bőröm lehetőleg magától szép legyen, szóval extra sok bőrápolás van előtte inkább néhány nappal.

2020. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap sminkelek, de nem durván, nincs releváns különbség a sminkes és a normál arcom között, így ledöbbenés nem volt, természetesen lemosom a sminket este. Én nem pizsit vittem, hanem egy csinosabb selyemhálóinget :)
2020. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Készülődés: frissen borotválva, hajat mosva, tisztán mentem az ilyen alkalmakra. Ahogy kb a kapcsolat elején mindig minden randira.


Semmilyen pizsit nem vittem, eleve bugyiban alszom, szóval nem akartam átverni szegényt. Más kérdés, hogy az első együtt alvásunk mindig spontán volt mindegyik pasimmal, szóval nagyon nem is tudtam volna előre készülni felszereléssel. A kapcsolat elején mindig igyekszem a szexibb bugyik közül választani a találkákra, szóval nem volt ciki soha, hogy egész éjjel abban látott.

Nem sminkelek, csak alkalmakra, így nem paráztam soha a reggeli "sokk" miatt. Ha sminkelnék akkor is lemosnám este, nem tesz jót a bőrnek egész éjszaka magadon tartani.

2020. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!