Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmiségi nők! Nyitottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi nők! Nyitottak lennétek párkapcsolatra olyan melós férfival, akinek sok pénze van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
nem
2020. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Mióta ilyen meghatározó a nőknél a pénz?


Kellően értelmiséginek tartom magam, de nem ez határozza meg, hogy kivel jönnék össze párkapcsolatra. 38N

2020. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3 órával ezelőtt is ez volt a témád.
2020. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Sok pénze van de meddig? Azoknak a nőknek akiknek számít a pénz, azoknak megvannak az igényeik, és nem csak átmenetileg, amíg tart a vagyonod, hanem folyamatosan.

Én is jól keresek 3-400 ezret megkeresem melósként, és van házam kocsim, de van olyan pénzéhes kolléganőm aki sima betanított munkás, és neki ez nem elég, mert neki prémiumkategóriás nyémet autó kell a segge alá, drága nyaralás, meg a pasi támogassa anyagilag. Ezt meg én azért nem tudom biztosítani.

2020. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miket tapasztalhattatok ti férfiak az eddigi életetekben, hogy ennyire azt hiszitek, hogy a nőknek csak a pénz számít? Ha engem is a többé-kevésbé normális nők közé sorolunk, akkor elmondom, hogy elvileg én is értelmiséginek számítanék, mert anno csináltam egy semmire sem jó diplomát. Jelenlegi párom melós, akinek nincs pénze. Az exemnek a számláján saját elmondása szerint 7számjegyű összeg volt, és nem is a legkisebbel kezdődött, és hiába mondta ezt el így, akkor sem mentem vissza hozzá. (Szakasz, jobbra csodálkozz :))

Egyébként is, van két kezem, és két lábam, és még talán a fejemben is van valami, szóval tudok dolgozni én is, nem várom el, hogy eltartsanak.

2020. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis nekem a műveltség számít, nem a pénz.
2020. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha a férfinek is értelmiségi értékrendje van és csak úgy alakult, hogy nem tudott továbbtanulni.


Nálam az értelmiségi az, aki abból él, hogy továbbtanult és az a célja, hogy a szakterületén minél nagyobb tudást szerezzen.


Két irányba szoktak kicsúszni az emberek, vagy nem helyezkednek el szakmán belül, hanem olyan munkát végeznek, amit érettségivel is lehetne vagy a másik, hogy annyira gazdagok lesznek vagy jó kapcsolataik lesznek, hogy nem szükséges szakmán belül dolgozniuk.


Aki jól házasodik és ebből él, az lehet diplomás, de definíció szinten nem értelmiségi...

2020. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, ha intellektuásisan nem passzol hozzám akkor nincs esélye
2020. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hozé don Padrafos ***** válasza:
19%
Csak egy tapasztalat: A nőknek nem magával a melóval, meg a pénzzel van gondjuk, hanem azzal, hogy szeretnének sokat utazni. 28 nap szabival ezt a melós nem tudja megoldani. Olyan kell nekik, akivel több hónapot úton lehetnek egy évben, bejárhatják a világot.
2020. dec. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :) mármint az, hogy itt csak olyan nők vannak akiknek nem számít a pénz, ha kilépek a házból mégsem ezt látom :(
2020. dec. 6. 19:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!