Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy veritek ki a fejetekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veritek ki a fejetekből azt aki a legeslegjobb volt az ágyban?

Figyelt kérdés
És senki nem tudja őt überelni?
2020. dec. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem annyira emlékszem szexre, meg orgazmusokra, szóval nekem ez ilyen homály zóna. Inkább extrémebb helyszínek jutnak eszembe, vagy történések, de az függ össze azzal, hogy mennyire volt jó. Szóval nekem ez szuper könnyű, nem is emlékszem rá :D
2020. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem. Szerintem az emberben nem ezek maradnak meg, hanem vicces, hülye helyzetek, vagy amikor nagyon nevettünk valamin szóval nem az aktus maga. Lehet, hogy férfiaknál ez máshogy van, nem tudom. Egyébként mindenkit lehet űberelni, mert maga a szex az agyban játszódik főleg, nem a nemi szervekben. Az érzelmi hátteret a gyújtást te adod magadnak nem a partnered, bármilyen furcsanak is hangzik.
2020. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán van mit kivernem a fejemből nekem sem. Akivel aktuálisan vagyok, mindig azzal a legeslegjobb a szex. Mert éppen őt szeretem, vele érzem magam a legjobban, és vele akarok lenni, vele akarom átélni az aktust, így az élmény mindig aktuálisan vele a legjobb. Nagyon minimális technikai különbségek vannak partner és partner között, legalábbis én nagyon keveset tapasztaltam meg, az anatómiai eltérések meg csak arra vezetnek, hogy más szokásaink lesznek, más póz lesz a legjellemzőbb vagy ilyesmi, de alapvetően mindig úgy alakultak a szexuális szokásaink az összes exemmel és jelenlegi kapcsolatomban, hogy azok mindkettőnk számára a lehető legörömtelibbek legyenek. Szóval nálam nincs olyan, hogy A legeslegjobb, akivel ha szakítok, utána szomorkodok (persze amíg kapcsolatban vagyok, addig abszolút arra számítok, hogy szakítás esetén ez lenne a helyzet), mert mindig megtaláljuk a módját, hogy akármilyen szempontból is de a szex vagy akár csak a kapcsolat a LEG-ebb legyen.
2020. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Hat keresel egy még jobbat! Vagy ha nem talalsz akkor az aktualist felfejleszted.


Vagy a szuperjo szexpartneredrol készítesz egy szexvideot emlekbe amit még nyugdijas korodban is nezheted!


Nem kell ezt tullihegni.


Nekem is volt 1 olyan akit mondjuk erintesben meg csokokban nem.tudott senki uberelni de pozokban igen.

2020. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, néha mai napig is szóba kerül köztünk a találkozó. Nem a szex miatt elsősorban, de amiatt is. Túlságosan is megfogott.
2020. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!