Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző ez a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ez a csajoknál?

Figyelt kérdés
Hogy valakivel elveszítik a szüzességüket és utána együtt vannak évekig, de később valamiért vége lesz. Aztán a csaj talál mást, akivel szintén lefekszik és elkezd elk.rvásodni, mert vérszemet kap és összefekszik csomó mindenkivel. Ez az általános hozzáállás mostanában, vagy csak én látom így és egyáltalán nem jellemző?
2020. dec. 8. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Tehát ha egy nő nem csak egy férfival volt életében az "elkurvásodik"?
2020. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem feltétlen a szexről szól.

Ha valaki az első partnerével lehúzott hosszú éveket, majd annak vége lesz, nincs túl jó hatással a lelki világra.

Ilyenkor nem hiszem, hogy az ember egyből vágyna egy újabb hosszú kapcsolatra. Viszont miért ne ismerkedhetne másokkal, miért ne élhetne és tapasztalhatna egy kicsit?

Miért elítélendő, ha valakinek elég egy szexkapcsolat, ami nem jár kompromisszumokkal?

2020. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreértettetek eléggé, nem ítélem el csak érdekel, hogy ez mennyire fordul elő, például ha összejövök valakivel, akinek egy elég hosszú kapcsolata volt előtte, akkor mennyire számítsak rá, hogy mellettem mást is ki akar e próbálni, vagy hogy visszajár a régihez.
2020. dec. 8. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy komoly tendencia lenne, mindig volt és lesz is ilyen...ez csak személyiségfüggő.
2020. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mást is ki akar-e próbálni?

az exe mellett sem akart kipróbálni mást, nem? :D

ez nem ettől függ.

Én pl, egy exxel a hátam mögött, inkább a minőségre mennék, nem a mennyiségre.

ha meg tud adni lelki-testi téren az illető, akkor miért vágynék másra?

ezek a dolgok pedig azért rövid isőn belül kiderülnek. én vagyok annyira korrekt, hogy időben jelezzem, ha nem egymást keressük.

semmiképp nem járnék vissza az exemhez és nem tudnék úgy együtt lenni senkivel sem, hogy mellette másra vágyjak.

biztos vannak ilyen emberek is, de ez egyik félnek sem ad boldogságot szerintem, szóval ilyen hozzáállással semmi értelme nem lenne egy kapcsolatnak.

2020. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megszólalt az emancipált feminista úrinő az 5. személyében :D A többieknek köszönöm a választokat.
2020. dec. 8. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak te látod így. Amúgy miért baj, ha az ember szerez némi tapasztalatot?
2020. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!