Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pesti lányok, titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti lányok, titeket is gyakran megállítanak külföldi pasik az utcán?

Figyelt kérdés
Engem magyarok szinte soha nem szoktak, de itt élő külföldiek gyakran, főleg ilyen fekete hajú, közel-keleti fajta pasik, gondolom mert szőke a hajam és rá vannak durranva :D Titeket is inkább külföldiek szólítanak le?

2020. dec. 10. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt nőt néger szólitotta le.Nehéz lekoptatni őket azt mondta.
2020. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt ismerős nőt.
2020. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy időben négerek szólítottak le, gondolom, mert nagy a mellem és seggem és ráadásként kövér is voltam. Nem vagyok rasszista, de iszonyatosan utáltam, mert ahogy írták nehéz volt őket lerázni, nem értették a nemet, random néger megragadta az utcán a karom és hogy mi a számom, stb.

Ja és nem szeretem a néger férfiak küllemét, ez van. Tehát nekem ez nagyon megterhelő volt, akármennyire "jól hangzik". A néger nők ezerszer szebbek tudnak lenni, bezzeg azok nem szólítottak le. :D

2020. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Ja nekem se jönnek be, bár szerencsére engem nem szoktak betalálni, nem vagyok az a Nicki Minaj fajta :D

2020. dec. 10. 15:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Jajj, igen. És amikor elmondod neki, hogy undorodsz a fekete pasiktól, akkor sok elkezd üvöltözni, meg fenyegetni.
2020. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer megszólított egy külföldi pasi. Azt mondta Where is the KFC?. Az asszony meg a két gyerek ott pislogott mögötte 😄


Nem tudom mi ez a mánia, hogy külföldi pasik tömegei csámborognak Budapest utcáin, csajokra vadászva.

2020. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Le kell őket róla szoktatni! Mi az már, hogy még megragadja a karját, meg hasonló dolgok? Vagy normálisan viselkednek vagy mehetnek vissza oda, ahonnan jöttek. Semmiféle libsi, multikulti "jaj még idő kell nekik a beilleszkedéshez" féle szöveg nem hat meg. Ha jól viselkednek maradhatnak, ha nem, akkor viszlát! Így kellene kezelni őket!
2020. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: ez az itteni lúzerek mániája. Tömegesen rabolják a magyar nőket. 🥱🥱🥱
2020. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Folyton. Mindig Finnek néznek. Hahahaha
2020. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy gyakran, de előfordult már. Mondjuk néger csak egyszer szólított le, engem valahogy eddig inkább a nyugat-európaiak találtak be :D De mondjuk nálam ilyen 70-30% a magyar srácok javára a statisztika leszólogatást illetően. Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy konkrétan hol járkálsz, azért az V. kerület közepén sokkal nagyobb eséllyel fognak leszólítani, mint mondjuk a II/A-ban.
2020. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!