Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha legelső pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha legelső pasitok akiket bejelöltek valamiért újra facebookon az rátok írna hogy nincsen e kedv csak sexelni akkor az tetszene nektek vagy gáz lene?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gáz lenne :( de ember és kapcsolat függő, ha még tudnék érzelmeket táplálni a fiú iránt biztos nem mennek bele, mert úgy már ez tud megalázó lenni, tudd az értékeidet és csak akkor csinálj bárkivel bármit ha te úgy és olyan formában pont azt akarod. De én ezt egyébként azért tartom gáznak, mert ez a csak szex duma konkrétan azt írja le hogy másra nem kellesz neki, és ez elég kiábrándító... Legalábbis szerintem
2020. dec. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gáz lenne.

Az jól esik, amikor lájkol, én is követem az ő életét, és szívesen elbeszélgetnék vele egy kávé mellett, hogy mi van vele.

De ennyi. Ő a múlt, nekem pedig van jelenem. A legtöbb exemmel jó maradt a viszonyunk, de nem véletlenül lettek exek. A szexuális életem rendben van, szeretem a párom.

De ha nem lenne senkim, akkor se hiszem, hogy exhez fordulnék alkalmi szexért.

2020. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmasnak tartanám, de legalább szarrá röhögnénk magunkat a haverokkal. Ennyit ér kb a szemembem egy szexért kuncsizó ex. Legalább annyi legyen benne, hogy ha már vége, akkor ne kelljen tőlem más se. Se barátság, se szex, semmi.
2020. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
3 as azért ez elég korlátolt.Képzeld el nem kell minden exxel ugy elválni hogy mindent elvágni.Képzeld el van akik barátok maradnak utánna.
2020. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!